Prijava

Gotovo je sa pravljenjem, sada glasate. Glasate za tačno 3 reakcije dajući im redom 3, 2 i 1 poen. Kada glasate obavezno navodite ime autora i opis gifa, bilo situacije o kojoj govori ili navođenjem filma iz koga je insert(Brave, Killing them softly, Seven Psychopaths, Hobbit). Možete da linkujete, ali vodite računa da opišite reakciju jer vas je dosta pravilo više u jednom postu. Glasanje traje do nedelje u 15:00.

zoom šiptar i šiptarka 1
Vučica RTS banka kablovska 2
theWaveRider PMS 3

Srkletnik > Kad žena i ti saznate da se prekida emitovanje serije > 1 p.

нејкед > Kad iznerviras mirnog tipa > 2 p.

msmojne > Kad student dostavi kevi stvari koje su za pranje > 3 p.

Peri d platapus
Kad ne stignes da ukucas HESOYAM na vreme( 1 )
Vladimir Nikovski
Kad šakali skontaju da si pripalio roštilj( 2 )
Qwebeck
Kada otvoris ves masinu usred pranja( 3 )

Bioshocker - Kad mislite da je petarda ćorak (1 poen)
Melbourne - Kad veštica odruka Snežani kako će patuljci da je gledaju dok gubi nevinost (2 poena)
zoom - Kad osiguravajuće društvo da svoje viđenje udesa u kome ti je izgoreo auto i pukla sva rebra (3 poena)

Nemojte misliti da favorizujem zuma nesto preterano, nego jednostavno preterano ne volim OD.

Gavran sa Mitraljezom i kinezi njegov prva reakcija - 3 poena
Neš Bridžis i vicevi o invalidima 6 strana,16 post - 2 poena
Bezderanjamolim i kako predstavljaš ekipu 9 post, 2 strana - 1 poen

živi bili, lijepo je učestvovat

1 poena: Putnikan, ono kad sa dedom gledas Kamiondzije
2 poena: Count Zero, kad na trenutak ne ispratis dzezvu sa kafom
3 poena: Perovic, ono kad dobijes 7 na lotou

btw mislim da ima mnogo dobrih reakcija i da bi bila steta da propadnu zbog pravila za pravljenje samo 3...

jako mudo! sad vučica glasa za one koji su glasali za nju na izboru postera ili za one koji su sada na ovom izboru glasali za nju.

Ne serendaj, glasam za ono što mi se sviđa i ono što mi je smešno, uvek sam tako radila i tako ću i raditi. A to što si teoretičar zavere to možeš sebi nabiti tamo gde sunce ne sija.
Edit:
Možeš i pogledati ko je sve glasao za mene a to nisu oni za koje sam sad glasala.
http://vukajlija.com/forum/teme/49985-posterdzije-oprobajte-se-9-gotovo?strana=6#post_2271689

aaa vučiceee! ŠTO VREĐAŠ? OTVORENO SI MI SADA REKLA DA NABIJEM SVOJU TEORIJU ZAVERE U ŠUPAK. Sad ću da te prijavim i da tražim ban jer si me uvredila. A moje je pravo da odlučim na šta da se uvredim.

Džaba ti je edit. Već si odgovorila na moju konstataciju uvredom. Sporije ti radi mozak od tastature.

tražila sam temu i dokaz, zato sam bila spora. ajd sad pali, nemaš više argumenata

Nisi ih nikad ni imala. Da se ne lažemo...

Поштовано модераторство, моја три поена не иду првој реакцији на седмој страни, него је неко обрис'о пост, па је реакција за коју сам гласао отишла на претходну страну и онда је испало као да сам дао 3 поена некој другој реакцији. Дакле, моја три поена иду овој реакцији:

http://vukajlija.com/forum/teme/50176-reaktori-oprobajte-se-3-glasanje-u-toku?strana=6#post_2278515

Сва срећа па сам проверио линкове.

3 poena Count Zero i gif iz Hobita
2 poena zoom i gif iz Killing them softly
1 poen Ibro i gif iz Seven psychopaths

@Срета-Штета

Nema problema, znam da link ne valja ako me ne "spušta" na određeni post, a na koji si post mislio mogu da zaključim na osnovu broja na kraju linka.

Izvinjavam se, ja sam kriv. Reših da se povučem iz takmičenja, pa sam obrisao moje postove.

Kako bih nadoknadio, nudim da ja saberem glasove i pronađem one postove koji su pomereni za stranicu.