Prijava

Ја вас задњи пут питам. Хоћете ли ви мени да одаберете дефиницију??

Sejo, što obaraš sajt decxko?! :)

Kurd

E ja ljudi uopšte ne kapiram te vaše fore dokle je Srem, a gde Bačka, a gde je Banat...mislim, sve je ravno jebote, kako ga razlikujete?

Po međama njiva i oranica. Kad iz aviona gledaš pa vidiš braon, zeleno, žuto, braon, žuto, zeleno, e na kraju tog trećeg zelenog kreće Banat, a Srem je ono ispod.

Brus, deder odbanuj derana, naši smo lolo

Nisam ja banovao, ne mogu odbanovati, ne bi bilo korektno.

AAA
To sad one fore "nije naša lopta"?

pa nije Brus, ako kaze covek.

ja mu verujem.

ne mora mi verovati, ne patim...

ja ti stvarno verujem.

ja znam da ti ne banujes, osim kad bas neko pretera. eto ja sam zasluzio vise puta pa nista.

a znam i ko banuje.

ali vlast je cudna rabota, na svakog utice razlicito.

A OVI ANONIMISI SU KUMULUSI!

Znao sam sose da si ti! ZNAO SAM!

DABOGDA MU VENDI UNUCIMA RUCAK SPREMALA! DABOGDA MU KOSTIC SAV KULEN POKRAO! DABOGDA MU SIN UZEO PREZIME AZDEJKOVIC POSLE VENCANJA!

Šta fali da padne sajt, malo izadjete iz kuće, lepo je vreme. Dokle misliš da sediš ispred ove kocke, do četrdesete?

Pročitao sam celu temu i zaista se zgrozio. Ne činjenicom da je sajt bio napadnut, već činjenicom što su pojedini članovi psovali i kleli ga kao da im je pola familije pobio. Koji vam je?

ANONIMUSu, JEL TI NIJE DOSTA ŠTO NAS JE BOMBARDOVALA RUSIJA?

Ako padne sajt, predvidjam 4 - 10 pokušaja seče vena.

A šta se ti milkivejz javljaš uopšte?
Došao si da kenjaš kako je neko nolajfer i to GLE ČUDA - na internetu. Ti shvataš šta uopšte pišeš?

Tema je zrela za zaključavanje. Israli ste se jako o ovome, sajt nije radio 3 sata i odma kukate ko da su vam prste ocekli. Gasi.

Čudna mi čuda - živeli smo pre, živećemo i posle :) Da dodam i povećanje nasilja medju populaciom u prva 3-4 dana dok se ne pronadje neka alternativa za ubijanje vremena. I ovi anonimusi mora da su žešći kreteni kad se zamlaćuju oko rušenja ovog ajta, kao da će im neku korist doneti.

Vidi Kornelija kako sernja ovde i pravi se zajeban, e!

Ma šta se sekiraš, iznajmiće kaizen neku krčmu, staviti pano i onda ćemo ići tamo da pišemo definicije, četovati uživo a i poneseš sliku usput, pa baciš i koji poster. Ta daa!

ja volem francuske sireve.