Prijava

Pokušavao sam da spemujem sa glupostima

Kako kurvanjski potez da bi opravdao svoj pokušaj humora. Sram da te bude, tvojih godina i tvog ranka, sram te bilo.

E, da to jeste da bi smarali sa

davajte mi plus da praivm postere

Ovo retardorovo mi je kul, da se uvede KVALITETNI POSTERI, ali da bude sa 1500, jer bi onda trebalo da budu kvalitetni. Tako kaizi nece da izgubi posetu klinaca i debila moje generacije, a mogli bi smo da gledamo iskljucivo dobre postere, a ne da se nerviramo sa onim sranjima.

знам цкм ал модови су ту да би брисали срања, то им је ваљда основна функција...

Onda regrutovati jos 5 moda.

imam pun kurac raznoraznih korisnih stvari koje bi se mogle uraditi da se poboljša sajt
al me zaboli kurac kad vidim da je ovde bitan kvantitet a ne kvalitet

Ne možeš obrisati toliko sranja koliko ljudi mogu da ih naprave. Eno u opcijama imam 19 postera, ko će sva ta govna da briše.

Najbolje bi bilo kada bi postojao ovakav neki sistem:
Objaviš poster i automatski se taj poster napravi, ali ne izađe na najnovijim posterima,
Ako moderator smatra da je dovoljno kvalitetan izađe na najnovijim posterima,
Ako moderator smatra da krši neko pravilo obriše ga.

Ionako pola tih postera služi da se pokaže prijateljima na fejsu, a ne da se kupe bodovi.

Realno i 500 je dovoljno da 95% morona otera sa sajta.

КВАЛИТЕТНИ ПОСТЕРИ - ОДАБРАНИ ПОСТЕРИ... само да се чешће ажурирају

Posteri su postali septička jama sajta, koja svakodnevno preljeva. Moderatori sigurno neće čekati u najnovijim posterima kad će da iskoči neko govno pa da ga obrišu, nego eto sa vremena na vreme obrišu nešto. Recimo da bi bilo pametno da se naprave moderatori isključivo za postere i svako ko je kršan neka ih briše, ima tu par autoa kao što je zazleni ili eto možeš i ti Melkijades, ima ko hoće. Mada bi bio dobar i onaj stari sistem sa proverom postera pa ako prodje moderatorsku proveru onda nakon sat ide u najnovije. Taj dio bi mogli da vide i ovi gore navedeni likovi (modovi za postere) pa da pomognu moderatorima jer njih realno, boli kurac za postere.

Bruce
njah, najbolje bi bilo da se na sajtu odobri samo pet postera dnevno za sve autore pa ko prvi postavi ceo dan mu stoji poster...

ovo pravilo bi izazvalo rat race.

Onda regrutovati jos 5 moda.

Ovo bi rešilo toliko problema.

realno, mnogo više moderatora ostavlja svoje vreme na posterima i reakcijama, nemojte da mešate količinu sranja koje su ljudi u stanju da produkuju sa neaktivnošću moderatora - sve se to obriše, samo malo sačekajte...

više volim poljsko cveće nego ruže.

Ja da brišem postere? Ali ja umem jedino da podrivam sajt i radim rotiv njega, sumnjam da bih dugo opstao na vladajućim pozicijama. Banovao bih kaizena čim bih skontao kako se to radi, čisto da vidim da li može. A i brisao bih postere i definicije kolegama modratorima, ionako uglavnom prave sranja ;)

Daite veverici i meni da brišemo defke, mi oćemo da brišemo defke, dajte nam da brišemo defke!!!!11

Sos inače ima uvid u razne kritične veštine, a podmitljiv je pivom, za dovoljnu količinu sigurno bi me naučio kako da razmodujem pojedine autore. Položaj moderatora jedino vidim kao nove mogućnosti za raznorazne zloupotrebe kojima bih teško odoleo..

jest, dao bi ti kod kojim se samobanujes istovremeno praveci milion radoznalih magaradi...

elem, sto se tice predloga, ja sam protiv.

Да ли неко има смислен одговор на питање зашто Кајзен уопште не одговара ни на какве предлоге, ма ни мајку да нам опсује...

РЕЦИ ЗАШТО СИ ПРОТИВ КАЈЗЕНЕ ДЕЧКО!