Prijava

Ne znam ni kako su bili svesni jabuke, a kamoli dobra i zla. :)

Opet vi sa logikom i religijom. Gde vam je bre smisao za humor?

Haha, nekako nemam smisla za humor kad se setim šta je sve religija uradila (i još uvek radi) čovečanstvu, upravo zbog nedostatka logičkog razmišljanja i znanja.

Slazem se Zana, ali jedno drugo iskljucuje, verski fanatici ne razmisljaju logicno, jer da razmisljaju ne bi bili to sto jesu, zar ne?
A za humor uvek ima mesta. ;)
Ne znam zasto mi se javlja mentalna slika tebe kao cice u nekog strogoj uniformi sa jahacim bicem?

Osecam neki lesbian vibe izmedju vas dve lololo

Slazem se Zana, ali jedno drugo iskljucuje, verski fanatici ne razmisljaju logicno, jer da razmisljaju ne bi bili to sto jesu, zar ne?

To sam i rekla. Zato mi treba da bistrimo do besvesti i sve da rastavljamo na logičke elemente, možda nekog ubedimo u suprotno. :)

Ne znam zasto mi se javlja mentalna slika tebe kao cice u nekog strogoj uniformi sa jahacim bicem?

Možda zato što previše ozbiljno kenjam na ovoj temi.

Ma kakvo ubedjivanje, nema od toga nista. Eutanazija, nista drugo ne pomaze.

p.s. Nemojte misliti da imam pik na verske fanatike, ja bih eutanaziju primenila na jos par kategorija drustva, al da ne mracimo, nadajmo se da ce se poubijati sami. ;)

"Nauka bez religije je slaba religija bez nauke je slepa”. AA
Hehe

Ma kakvo ubedjivanje, nema od toga nista. Eutanazija, nista drugo ne pomaze.
p.s. Nemojte misliti da imam pik na verske fanatike, ja bih eutanaziju primenila na jos par kategorija drustva

Ne znam zašto mi se javlja mentalna slika tebe kao cice u nekog strogoj uniformi sa svastikom oko mišice i lugerom za opasačem?

Meni isto...
EUTANAZIRAJ ME REJVEN!
(inače, pišem ovaj post jednom rukom)

Cccccc, nije za tebe eutanazija Nash.
@Vald, receno mi je da sam ponekad prestroga, ali ipak ne bih rekla da sam Nazzi, ne mislim da su neke rase bolje od drugih.

Cccccc, nije za tebe eutanazija Nash.

Awww
sad si me potpuno osvojila! Uznemiriše se leptirići u stomaku.

@Vald, recenom mi je da sam ponekad prestroga, ali ipak ne bih rekla da sam Nazzi, ne mislim da su neke rase bolje od drugih.

Evo gle sad treniraj strogoću. Nash hoće onlajn dominaciju, ti ga surovo ignoriši :)

Man' se romantike Nash, ne's se ovajditi.

Ne vredi ti sada! Osvojila si me doživotno.

nes se ovajditi.

ja se ovajditi... znam

Ево пјесма за Неша и Рејвенку
http://www.youtube.com/watch?v=j048sBQKSl8

Lilit je produkt ljudskog naivnog verovanja u bajke umesto u nauku. Jednog dana kad pobedi Ričard Dokins, ljudi neće naivno verovati u bajke nego u nauku. Ja od toga to naravno neću imati ništa, jer sam ružan i niko me ne voli, a i mrzim sebe, imam bubuljice i zauvek ću ostati sam. Mrzim i tatu i mamu.

Хаха, да Валдемариксе, скинуо си га добро!

Morpheus, gde ga samo nadje, leba ti? BTW, slazem se, Valdemar pobedio na temi.

Tomdrile, ne širi perverzije na romantično-filozofsko-literarno-kulturološko-antropološko-religijskoj temi. Bar ukoliko ti to i nije bila prvobitna zamisao :)

Али јесте ми била замисао, овако доживљавам спавајање ова два днк примјерка. :)
И хвала свима који сте се одазвали на тему, дивни сте, седам страница, седам готована, заиста се осјећам испуњено, мислио сам да ће тема бити закључана, евентуално остати на једноцифреном броју постова. Дис из мај хаус!
"У његов дискурс је дубоко усађен Ричард Доукинс" пхахаха

Haha, nekako nemam smisla za humor kad se setim šta je sve religija uradila (i još uvek radi) čovečanstvu, upravo zbog nedostatka logičkog razmišljanja i znanja.

Opet vi sa logikom i religijom. Gde vam je bre smisao za humor?

naivno je to, misliti da se logikom ne može doći do boga. aristotel, tata logike, došao do boga na čist racionalan način, hegel (najveći ekstrem racionalizma) u znanosti logike kaže da je logika izlaganje boga pre stvaranja sveta i konačnog duha, prc. od pobijanja boga logikom i razumom i nema baš neke vajde