Prijava

Кажем да смо узели све лоше од Запада

A sve dobro što imamo, sami smo izmislili? :)

Фендере, мораш да разумеш да кад изнесеш став како зли Београђани маме младе момке из унутрашњости да постану педери нико паметан нема шта да ти одговори на то. Зато истрпи топлог зеца, па пробај сутра поново.

А odlika slabih je da sami sebi stvore, u kolikoj mjeri je to moguće, sopstveni sistem vjerovanja i i životnu filozofiju. Jel tako?

Па проблем је што не стварају, него не верују ни у шта. Једноставно чекају Годоа. На такве сам мислио. Онај који сам смисли нешто у шта верује, значи да верује, значи да је способан да следи неку идеју.

E, to što neki opet stvore vlastite stavove o društvu i pojavama u istom, bez da slijede većinsko mišljene , to bi bila odlika slabih, zar ne?

Ne možeš mu objasniti to, zločinče beogradski.

Ti si reko svi ateisti i svi apolitični. Pa jel vjerovanje u neki ideal, ideju, postojanje načela, jel to dolazi od više sile ili šta?

YouCantHandleTheTruћ
Фендере, мораш да разумеш да кад изнесеш став како зли Београђани маме младе момке из унутрашњости да постану педери нико паметан нема шта да ти одговори на то. Зато истрпи топлог зеца, па пробај сутра поново.

Ovo za pedere mi je govorio jedan drugar sa faksa koji nije Beograđanin i koji je pokušao da unovči svoj dobar izgled, kao maneken, tj. muški foto-model, ali kad je video da mora da proda dupe, ako hoće da dobro zarađuje, pobegao je od toga.
Cimeta mog drugara je spopadao peder koji mu je nudio sve i svašta. Još jednog drugara s faksa je neki matori peder jurio i nudio mu mnogo toga samo da bude s njim. Ne pričam napamet nego vama je sve izgleda normalno.

kizo
Ti si reko svi ateisti i svi apolitični. Pa jel vjerovanje u neki ideal, ideju, postojanje načela, jel to dolazi od više sile ili šta?

Verovanje u trošenje novca na nazovi provode je sipanje u prazno, tj, verovanje ni u šta.

Valdemar

A sve dobro što imamo, sami smo izmislili? :)

Mi to dobro sa Zapada nismo uzeli. Pre svega radnu disciplinu: kad se radi, radi se; kad se zeza, zeza se. Ako radiš i 2 sata, ti bar RADIŠ, bez odugovlačenja, bez mrljavljenja. Više cenim nekog ko stvarno radi i 2-3 sata, nego onog što mi mrljavi 8 sati samo da mu prođe radnio vreme. Onaj prvi bar za 2 sata može nešto i da stvori, a ovaj što otaljava puno radno vreme može da i proizvede i gubitke.

Ovo za pedere mi je govorio jedan drugar sa faksa koji nije Beograđanin i koji je pokušao da unovči svoj dobar izgled, kao maneken, tj. muški foto-model, ali kad je video da mora da proda dupe, ako hoće da dobro zarađuje, pobegao je od toga.
Cimerta mog drugara je spopadao peder koji mu je nudio sve i svašta. Još jednog Drugara s faksa je neki matori peder jurio i nusio mu mnogo toga samo da bude s njim. Ne pričam napamet nego vama je sve izgleda normalno.

Хахаха, царски. Јебига, овде су људи огуглали на то. Мене, рецимо, на недељној бази јуре матори педери и нуде све и свашта. Право чудо како људи уопште долазе у Београд поред оваквих представа. Јеботе, тебе као да је Гранјка нацртао као илустрацију своје представе о просечном ком-год-да-је-говорио.

Ti si reko svi ateisti i svi apolitični. Pa jel vjerovanje u neki ideal, ideju, postojanje načela, jel to dolazi od više sile ili šta?

...

Verovanje u trošenje novca na nazovi provode je sipanje u prazno, tj, verovanje ni u šta.

Дивим се овој беспрекорној логици.

Mi to dobro sa Zapada nismo uzeli. Pre svega radnu disciplinu

Imaš li ti ikakvu ideju šta smo mi sve sa Zapada uzeli? Pogledaj malo oko sebe, u sobi u kojoj sediš. Ako nađeš ijednu korisnu stvar koju smo uzeli sa Istoka, napiši koja je. A radna disciplina naroda je stvar mentaliteta. Nju ne možeš uzeti. Ili možeš: eto došli Nemci pa pokorili Čehe, vladali njima nekoliko stotina godina, i sad su Česi marljivi (mada i to sumnjivo...).

vracamo srpsku zemlju,a beograd pun matorih pedera.

Ako nađeš ijednu korisnu stvar koju smo uzeli sa Istoka, napiši koja je.

Osim turske krvi koja mu teče venama, i možda turskog uticaja na muziku, nijedna stvar nije istočnjačka.

Niko mi nije odgovorio na onoj drugoj temi jer je zaključana
Koji se deo beograda propederiso ovi arijevci pravi beograđani il došljaci?Ako su došljaci ne treba uzeti ne jednu teritoriju treba da dođu u beograd pa da ima još više pedera!

Nego da se manemo dalje rasprave. Više je vas je protiv mene što ne znači i da ste u pravu. Nisam možda ni ja tako bolje da završimo ovu raspravu jer smo odavno otišli van teme.

Više je vas je protiv mene što ne znači i da ste u pravu.

Aha, pa to kao ono: 80 posto protiv pedera, znači pederi su bolesni :) Ili kako, čoveče, zbunjuješ me, da li je većina u pravu ili nije, dođavola?

Aha, pa to kao ono: 80 posto protiv pedera, znači pederi su bolesni :)

Baš sad sam krenuo da tražim taj post. Licemer si, Serokasteru...

Jedno je većina u Srbiji, a drugo većina na jednoj temi na Vukajliji. To ti je kao da dođeš kod trojice članova DS-a i ubeđuješ ih da je Vučić bolji od Đilasa.

Baš sad sam krenuo da tražim taj post. Licemer si, Serokasteru...

Ali možda ne možeš tako da gledaš, na primer, na ovoj temi većina je protiv Stratokasterovog stava. Ali na Vukajliji nije. Ali u Beogradu jeste. Ali u Srbiji nije. Ali u Evropi jeste. Ali u zemljama Trećeg sveta i Americi i Rusiji nije. Eto. Sve zavisi čemu hoćeš da pripadaš, gde hoćeš da se uklopiš. Stratokaster se uklopio u Vukajliju, Srbiju, zemlje Trećeg sveta, Ameriku i Rusiju. I ko smo mi da sudimo čoveku koji rezonuje kao dve trećine čovečanstva.

biram najsvetiju srpsku zemlju od svih - indiju.

biram najsvetiju srpsku zemlju od svih - indiju.

Naravno. Zbog nepovredivosti goveda.

JUŽNA SRBIJA DA SOCEPI OD BEOGRADA, BEOGRAD JE ZLO.

ЏелА
Baš sad sam krenuo da tražim taj post. Licemer si, Serokasteru...

Циник си па ником ништа. И лицемер. Ја нисам. Ти се овде просераваш, јер си глуп. Глуп! И понављам: глуп! И окани ме се!