Prijava

Da sam ja neki diktator ili predsednik, pokrenuo bih osvajački rat prema nekoj od tih susednih teritorija, pa bih onda u početnoj fazi rata tražio od Amera da se povučem i potpišem mir, a oni da mi obezbede azil u nekoj karipskoj ili polinezijskoj državi sa obilnim doživotnim izdržavanjem, a posle nek se pripaja ko kome hoće.
http://r9.fodey.com/2251/1b502fbfa88b4dbe8ac123597c75e5f9.0.gif

Najiskrenije, ja sam za potpuno raščlanjenje Srbije. Šumadija da bude nezavisna, Vojvodina takođe, Sandžak da ne pominjem. Ne može više ovako!

ТИ ЋЕ МИ КАЖЕШ

JAŠTA ĆU

I onda bombardujemo, bomdardujemo, sve dok ne išćeramo sve beograđane u unutrašnjost.

Severnu Albaniju, (uključujući i Skadar, naravno). Crna Gora će pre ili kasnije prići sama, a RS je već srpska država, pa ne moramo da se ujedinjujemo. Makedonija bi mi bila izbor kada bih birao emotivno, ali racionalno time ništa ne dobijamo.

Тиме би додатно ојачао и овако јаку позицију Приштине у преговорима и онда би нам откинули Косово са све севером док си рек'о швепс.

@Валдемаре, разочар'о си ме и као човек и као атеиста. Ја мислио ти неки алтернативни патриота, кад оно Наташа Кандић рилоудед. лололо

Negde sam cuo/procitao da nam je kao pobednickoj strani u I svetskom ratu bilo ponudjeno da biramo Madagaskar ili Yuga.
Ja sam da vratimo nama Madagaskar.

Najiskrenije, ja sam za potpuno raščlanjenje Srbije. Šumadija da bude nezavisna, Vojvodina takođe, Sandžak da ne pominjem. Ne može više ovako!

Još radikalnije treba, svaki grad da bude država za sebe. K'o u srednjem veku. Mada bi i tada dolazilo do separacije pa bi na kraju verovatno svako završio sa ogradom i bodljikavom žicom oko svoje kuće dok se svi ne pobijemo i ostane samo JEDAN!

Ja sam za to da se protjera sva okupatorska gamad iz Srbije. Svih sedam i kusur miliona.

Ја мислио ти неки алтернативни патриота, кад оно Наташа Кандић рилоудед. лололо

Neeee, Nataša Kandić nikad ne bi bila tako iskrena :)

Makedonija bi mi bila izbor kada bih birao emotivno, ali racionalno time ništa ne dobijamo

Samo jednom da prelazis granicu do Halkidikija?

Ja biram nasu praotadzbinu Spartu

Još radikalnije treba, svaki grad da bude država za sebe. K'o u srednjem veku. Mada bi i tada dolazilo do separacije pa bi na kraju verovatno svako završio sa ogradom i bodljikavom žicom oko svoje kuće dok se svi ne pobijemo i ostane samo JEDAN!

http://www4.slikomat.com/09/0114/5bq-360px-.png
Савез Слободних Срезова Србије

dok se svi ne pobijemo i ostane samo JEDAN!

pa s obzirom da smo nebeski besmrtni narod....na kraju krajeva i MOŽE BITI SAMO JEDAN

plitvicka jezera.
rece moj djed!

Još radikalnije treba, svaki grad da bude država za sebe. K'o u srednjem veku.

E моја историјо.
http://cthoughtz.files.wordpress.com/2012/08/facepalm.png

Severnu Albaniju, naravno, klasicna strategija u tower defense igrama.

Не знам чиме се овај Кизо дрогира, али је много лудо. Кизо, ајд прошетај од мог Београда мало даље, нека падају бомбе мало на твоју припиздину и свратикуриште. И поведи своје геаке са собом, нема их 7 и по милиона, и 3 примерка су много.

Царе, не нервирај се, нашао си у циркусу да постављаш озбиљне теме. Сам си крив.

I kad istjeramo svih sedam miliona bugarorumunskih mađerosutaških ciganošiptara koji žive u Srbiji. mi pravi Srbi iz RS naselimo našu konačno oslobođenu zemlju. I onda bombardujemo Beograd za svaki slučaj. Nećemo bombardovati katastr, pretvorićemo ga u klabing.

I ja sam za klabing i biću Kvinsling, kolaborator vlade RS koja preuzima Srbiju.

SAMO KLABING SRBINA SPAŠAVA!!!!

TO DŽONI!

Znao sam i da među vama ciganošiptarskim okupatorima ima izdajnika koji bi rad bombardovali beograd konzumirali klabing srpske proizvodnje.