Prijava

Who see klapa, Smarko. Biće pjesma ovih dana.

Nisam metalac Druže Raja, nisam ja ništa, samo ne volim da gledam i slušam svašta.

Odgovori ti mene ovo Rajo, je li ova tema baš neophodna? Ono baš baš, moramo nju imat na forum? Koja je poenta ove teme, da svi mi kažemo koji je naš favorit i to je to? Zar za to ne postoji neki drugi načini, poput slanja poruka (koje su najobičnija pljačka)?

Ovo je čist debilizam, tvrdim, i što se ljudi više bave ovim i ovakvim stvarima, nema nam napretka, bar onog duhovnog. Eto tako, neću se više javljat na ovu temu. Uživajte. Pardon, seljačite se.

Ova tema i ona o govnima se kolju. Idem da se iskenjam i na temi o govnima.

не капирам зашто шаљемо добре сисе у европу. марија шерифовић реално није много личила на женско па је победила и то убедљиво.

Nemoj temu o govnima. Ume da nasmeje. Na retardiran način.
Ova tema te onako ozrači da se osećaš prljavo. Na retardiran način.

U ovoj pesmi od one tri pičke iz Prvog glasa ima onaj deo "Malo hoću malo neću". E pa melodija tog dela je takvo sranje, što je moj ortak rekao: "Otišli su u osnovnu muzičku i pitali - šta radite prvi dan, sa slepom decom?".

А има и песма уз оне три? Ја сам само видео сисе од оне у белом.

Ja sam doživeo transfer kad su počele ono lalalalala

podrzavam devojke!vidi se da znaju kako se nastupa.odmah su shvatile kome treba da daju i zasto.ne da se cimaju godinama sa pogresnim ljudima.nisam cuo pesmu,al verujem da je vrhunska.kao i svaka koju posaljemo tamo.svaka je zasluzila pobedu.

Луди Чак
U ovoj pesmi od one tri pičke iz Prvog glasa ima onaj deo "Malo hoću malo neću".

ajao, kakvo ježenje

Луди Чак
U ovoj pesmi od one tri pičke iz Prvog glasa ima
onaj deo "Malo hoću malo neću".

мелодија тога је потпуно, али потпуно иста као оно момомомомомомомомо које служи за упевавање... композитор објаснио

Луди Чак
U ovoj pesmi od one tri pičke iz Prvog glasa ima
onaj deo "Malo hoću malo neću".

Ja sam doživeo transfer kad su počele ono lalalalala

+1

i dodao bih "i možda vešto, još nešto"

Isto me i kod Svilara ubilo u pojam ono "za glas, spas, za nas...", da su tu nešto drugo ubacili zvučalo bi mnogo bolje.

мелодија тога је потпуно, али потпуно иста као оно момомомомомомомомо које служи за упевавање... композитор објаснио

То вам је гратис распевавање, које је патентирала Наташа. :))))))))))))))))))

http://www.youtube.com/watch?v=H3gKy-HzoUI

Било је јасно ко ће да победи. Само што смо ми трули и ови уместо да им сниме албум или шта већ гурају говеда са свих такмичења на Евровизију па после кажу "пробали смо". Сними албум говеду, нека буде срећно два-три месеца док клинке влаже по фејзбуку објављивајући њихове љубавне песме са лирикама изнад. Осећаће се посебно јер су дотакле девојке и оне сад знају како се осећао аутор док је пева. повраћ

Уместо дурадимо к'о Црногорци... Пошаљи Жељка Јоксимовића на евровизију и имаш загарантовано друго место Србијо еееј! Ови послали Рамба и боле их курац шта ће ко да каже.

Сад има да се бламирамо. И треба. Овај би певао бар о некој љубави користећи неку метафору из говедарства и Европа би прогутала то срање.

Inače, jedna riba iz Skajove grupe je Džingis Knezova ćerka!

Ne kontam otkud tolika pljuvačina. Kao mi sad treba da ganjamo neki vrhunski kulturan stajling, dok cijelim svijetom pop muzike dominiraju provokativno obučene cure. Što se same pjesme tiče, ideja je "već viđena" i to odavno i više puta, ali je simpatično realizovana, a pjesma je muzički dosta dobra, pjevljiva, zarazna, dinamična, a i cure dobro pjevaju. Ja ih podržavam. I imali smo dosada i mnogo gorih predstavnika. (Cipela, Balkan)

Ja sam doživeo transfer kad su počele ono lalalalala

To nije za transfer, jer njoj koja je zbunjena i svašta joj govore o toj vezi, sve postoje isto, miješa se, gubi se smisao, i ona što čuje je uptavo to: lalalalala.

Rečite vi mene je l se smuvao ko od učesnika, je l pao koji seks i to, je li bilo kontroverzi i mahinacija, to mene interesuje.

Ja i dalje ne mogu da vjerujem da na ovu temu vi uistinu ozbiljno pišete i raspravljate se. Jesam promašio sajt, šta li? Šta se desilo? Razumijem ja šalu i sve ali zaboga ljudi (samo zbog ove teme sam privremeno napuštio ateizam, eto kolko me je dotakla!).

јел има негде на нету слика Ссаре од синоћ у оном комбинезону џаволице. Ако има негде дајте је, ово оно, ја не могу да нађем

idemo bre samo etno samo etno se ceni bre pred početak trećeg refrena po elektro matrici ajmo bre alo bre