Prijava

ја ову не знам ал не изгледа лоше.

ма у ствари бре тај кајзен баш није добар.

Da se ne lažemo, ova verzija što je CMarko postavi je najbolja.

Ово изгледа ко Жаргонаут. Кајзене подијели нам банове и да се тјерамо у курац.

http://i1201.photobucket.com/albums/bb343/drdusan/vuka_zpsf21aecf7.jpg

Е ова је баш бела, па се нико није бунио. :Д
Додуше није било ни кога да се буни... Сем Абраксуса... И Лудог Чака и проклете курве. :Д

Hvala Smare.
Ako će da to promeni nešto, posećenost sajtu, čitanje defki itd treba promeniti, al pošto neće ne bi ja tu ništa diro... Nama robija te robija.

Kad bi bila neka verzija da se analizira tekst defke pa kad bude neka lejm strajakgstajl igra rečima, ili na Divi Gavajo fazon da ide trajni ban ili makar dekrementiranje broja dozvoljenih definicija, sredio bih Kaizenu svoju tetku, inače bivšu misicu ♥
http://www.wildsoundmovies.com/images/puss_in_boots_eyes.jpg

Kajzen vremenom postaje sve gori dizajner lolololo

ova je meni bez premca jebeno najboja verzija!!!!!!!!!!!!!

i, da - U-KI-NU-TI DE-FI-NI-CI-JE!!!!!!!!

Е, да. Била је добра фора оно са радном неоцењеном дефком која ти искочи са десне стране кад уђеш у неку дефиницију. Оно, понекад искочи нешто добро.

- U-KI-NU-TI DE-FI-NI-CI-JE!!!!!!!!

Imo samh predlog ne da se ukinu već da se gurnu u stranu a da se forsiraju posteri
SAMHAINA ZA ADMINISTRATORA

Ма ту је Самхаин негде сигурно, само би волео да знам где, да га не напушавам бзвз. лололо
Он је ко Војвода, видећете кад се врати.

Ovo se i onako godinama pretvara u Burek forum, zašto da se kaizen bezveze cima?

ja sam se bio isprimo na tu verziju što je lemaja okačila, to je bila ubedljivo najbolja, ta neka notpad word kurac palac ša već varijanta

VRATITE NAM DOS

meni zelena difolt od kako sam registiririran. od one bele mi samo suzile oči.
inače, džaba školjka od majbaha kad je ispod haube moskvič.

bila je bolja novija, sjecam se da je svega nas nekoliko hvalilo verziju kako je sat po sat promicao, a onda je kazan popustio guzici gladnoj posjetilaca i vratio ovo mrtvilo.
ali, niti bi se povecala posjecenost, niti bi se vise pisalo ni citalo, jedino sto bi se konacno desilo nesto, neko jebeno osvjezenje za nas stotinak koji provodimo na sajtu po par sati svakog dana. a i sam kaizen je rekao da se ta verzija mnogo lakse unapredjivala tako da bi popravljao bagove ko iz picke, samo da ga ne boli kurac ovoliko.

Gospod Bog Ovo se i onako godinama pretvara u Burek forum, zašto da se kaizen bezveze cima?

Da je bogdom k'o Burek forum, tamo imaju slike Najlepših dama s Fejsbuka +18. Ovde ženskih ima u razlomcima i sve neke komplikovane i umotane dogrla. ;-)