Prijava

A ja mislio da je predlog da se uvede "čestitke želje i pozdravi" na naslovnu. Podržo bi definitivno.

И ја слично мислио да је предлог да се уведу честитања на насловној страни као што то ради гугл. Ево, данас је Дрогби рођендан.

Na današnji dan je Slobica ubiven :(

Bolje da se neko pozabavi pretragom...opasno baguje, inače - čestitke na naslovnoj, svima koji slave!

Protiv predloga
mene baš obraduje kad mi neko čestita na odabranu a isto tako volim da čestitam drugima pogotovo kada mi se odabrana definicija/poster/reakcija sviđa. Čestitamo uglavnom novijim autorima koji nikada do sada nisu dobili odabranu ili starijim koji retko pišu a prvi put dobili odabranu posle dve godine boravka na sajtu ili ljudima koji retko a baš retko krase naslovnu. Ovima koji imaju po više odabranih, njima je to k'o dobar dan, tako da ostavim komentar "dobra", "odlična" ili "šta ga forsirate ima i previše odabranih". :)

Od tebe nismo ništa drugo ni očekivali. Nisi relevantan faktor, Romulanko.

Ili da nema četitanja dok ne donese gajbu piva, prase pečeno i tortu i izljubi se sa autorom i da bar 200 maraka za muziku.

mene baš obraduje kad mi neko čestita na odabranu a isto tako volim da čestitam drugima pogotovo kada mi se odabrana definicija/poster/reakcija sviđa. Čestitamo uglavnom novijim autorima koji nikada do sada nisu dobili odabranu ili starijim koji retko pišu a prvi put dobili odabranu posle dve godine boravka na sajtu ili ljudima koji retko a baš retko krase naslovnu.

И неки пригодан поклон да се купи, Кајзен да се отвори, или жиро-рачун да се отвори да се уплаћује, ко колко може. Мали знак пажње.
А овима што имају по више, нешто јефтиније, привезак неки или магнет за фрижидер.

OPALIM TE GOLIM OPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

JEZIKOM PO TABANIMA OPAAAA

Ne razumem Skočko šta hoćeš da kažeš. Ja sam iznela svoje mišljenje i složila se sa većinom. Ako se moj stav ne važi i ne uvažava, što bi se onda uvažio i stav ostalih. I oni i kao i ja se slažemo oko ne prihvatanja predloga jer je previše arijevski da se tako izrazim.

JEZIKOM PO TABANIMA OPAAAA

NEMOJ TAKO PRED LJUDIMA OPALIM TE MUDIMA! OPAAAAAAAAAAAAAA

Vučica21
Ne razumem Skočko šta hoćeš da kažeš. Ja sam iznela svoje mišljenje i složila se sa većinom. Ako se moj stav ne važi i ne uvažava, što bi se onda uvažio i stav ostalih. I oni i kao i ja se slažemo oko ne prihvatanja predloga jer je previše arijevski da se tako izrazim.

Rezistns is fjutajl. Ju vil bi asimilejtid.

Hahahahaa. Idi Skočko jebote.

То је само позитиван коментар к'о и сваки други, ако неко хоће неком да честита, нек честита. Или ако није одабрана, свеједно је да ли ће неко написати "уууу, како је до јаја ово", или "уууу, ово је за одабране", свако исказује своје одушевљење на свој начин. Спем је ако остави шест пута за редом исти коментар, или тако нешто беспотребно.

И неки пригодан поклон да се купи, Кајзен да се отвори, или жиро-рачун да се отвори да се уплаћује, ко колко може. Мали знак пажње.
А овима што имају по више, нешто јефтиније, привезак неки или магнет за фрижидер.

Ma ne mora nikakav poklon, dovoljna je zahvalnica u PVT-u ili u vidu pisma na kućnu adresu. :)

Вучице, јеботе, играш ли ти шах? Озбиљно питам. Ево рецимо, ово није спем, ово зовемо класични "оф-топик".

Ja sam iznela svoje mišljenje i složila se sa većinom.

Ко каже да мораш да се сложиш са већином?

Ako se moj stav ne važi i ne uvažava, što bi se onda uvažio i stav ostalih.

А ово серу за тебе стално овако. Како до сад ниси навикла? Мада, јесте ружно...

NEMOJ TAKO PRED LJUDIMA OPALIM TE MUDIMA! OPAAAAAAAAAAAAAA

PRED DECOM NEMOJ TAKO DA NE BI MOGA ŽVAK'O OP OP OPAAAA

Ко каже да мораш да се сложиш са већином?

Ne moram ali se slažem.

Вучице, јеботе, играш ли ти шах?

Igram povremeno.