Prijava

Питај ову лево. Немој да те завара то што пише да је сниматељ звука, она је сад певачица која уноси ретро ветрове на нашу естраду. Колико сам схватио, радо комуницира са људима путем свог фејсбук профила, тако да сам убеђен да ће ти дати пар корисних савета.

Što da ne, bitno je da je udobno a ne da guši, steže, zateže a štikle da ti ne dozvoljavaju da hodaš normalno. Samo što ja za razliku od nje oblačim moderniju odeću koja nije iz 60-tih a udobne su i ne stežu me. Jedino me farmerke i pantalone zezaju. Imam dvoje normalnih pantalona ali ih vrtim u krug jedno dva puta pa posle moram da oblačim one gušiteljke da ne ispadne da nemam šta da obučem. :( Pitam se kako većina devojaka mogu tu torturu da trpe. Meni je prekipelo. I koji kreten je uveo tu modu da ga nađem?

Џони, знаш ли неку продавницу где има обућа да се купи? Ја сам све обишао и ништа нормално нисам нашао.

A šta te konkretno interesuje?

U principu, tu preko puta Arene, znači preko puta Južnog ulaza u Arenu, ima pet, šest, velikih butika, polu-autleti, polu-normalni butici i može da se zabode nešto gotivno. Malo se procunja samo po njima. Ima svaki tip patika tamo.

Ja ne mogu da vjerujem kakva tema bogtenejebo :D

Вучице, јави кад купиш фармерке. А тема може да служи кад неко тражи неку продавницу да купи нешто.

Нико ми није одговорио, питао сам:

Је л' зна неко да ли има неких продавница које продају торте и колаче?

Vučice, kod nas imaš pod Volujicom, znači pređeš šine, prođeš one depoe za vagone i tu si. Second hand roba, ako ima krvi na robi opere se to lako. Ne brigaj ništa.

Njujorker, Teranova, Springfild....

Svaka veća prodavnica ima u zamrzivčima torte od raznih proizvođača. Pogledaj malo bolje. :)
Imaju i pekare-poslastičarnice kolače i torte.

Kad postanem Kurd umjesto Kurda prvo ću trajno banovati Vučicu.

Ovo

Је л' зна неко да ли има неких продавница које продају торте и колаче?

i ako zna neko đe ima neki dobar butik mesa.

izvini vučice, al zar ti ne živiš u nekom kragujevcu, kruševcu, kraljevu, tako nešto?

@truć, brate tu reklamu za jugodrvo sam poslednji put čula pre 15 godina, brat bratu, ali mi JEBENO NIKADA NEĆE IZAĆI IZ GLAVE!!!11 TA REKLAMA JE SOTONINO DELO!!!

Ima Vučice kako nema, nego se mi šalimo malo ha ha ha... Evo linka: https://www.facebook.com/nokte.odijeca?fref=pymk

Vučice Plav ti je druga stanica od Prijepolja. Možda jedno sat vozom.

promovisanje svojih pisanija.
ima u turskoj.

има у: Риплеју, Левису, Мис Сиксти, Најку, Адидасу, Капи, Серђу Такинију, Масимо Дутију, итд. итд... те Ушћу, Делти и Меркатору, случајно обишо