Prijava

EMP i zombiji bi bili do jaja. Da vidim kako ce ljudi prezivljavati bez elektronike kada nisu na vrhu lanca ishrane.

A mastao sam o zombi apokalipsi. Vec vidim kroz prozor 5 terenaca, jednog cu da maznem. U supi ima gomila kanistera da ih napunim benzinom. Blizu mi je i prodavnica oruzja. Provalim i tu. Kazem i tu, jer bih provalio u neki market i nauzimao se vode u balonima i hrane. Za odecu sam vec smislio sta cu da nosim. Smislio sam i gde cu da se stekam. Sto Brus kaze, formiram pecinu. Moze jos cetiri osobe sa mnom. Ma, bre, sve sam smislio! Imam cak i zalihe kondoma, zlu ne trebalo. Bag bi bio svi umiru od zombija, a ja se mucim sa sifilisom...

Da, ponekad mi je dosadno...

Imam cak i zalihe kondoma, zlu ne trebalo. Bag bi bio svi umiru od zombija, a ja se mucim sa sifilisom...

Veći ti je problem trudnoća, zato ženi neku koja se lako porađa inače si jebao čvorka. Proveriš, pa ako se muči sa porođajem duže od pola sata ne vodi u pećinu nego odmah u pušnicu za posle...

na tome smo izgurali godinu dana u proslom ratu, ne moz da bude mnogo gori taj jedan dan

Ma da, šta je to, samo jedan dan, to prespavaš :)))

АААА СУДЊИ ДАН!"
СЛАЂАНААААААААА!!1

Bogu hvala što ima ovakvih likova koji štekaju zalihe, ne bi inače imao kome da ih otmem u slučaju da stvarno bude neko sranje. Najbolja stvar koju možeš da pripremiš za smak sveta je izoštren nagon za preživljavanjem a ako je neki narod treniran i istreniran u tome kroz vekove onda smo to mi.

@Bruce
Pu, onda bih neku babicu poveo. Dakle, jos 3 osobe mogu sa mnom. Jbt, ovo k'o deset ljutih gusara, sve manje i manje...

važno je da na vreme isplaniraš sve eventualnosti, najveći problem je verske prirode, naime, mi pravoslavci smo naučili na troslojni perfeks, a u situaciji smaka civilizacije bili bi prinuđeni da se pošiptarimo i pronađemo rečicu ili barem potočić zbog tekućeg toalet papira, ako me razumeš - izvor ne bi bilo dobro koristiti jer nema mogućnosti da prljavu vodu isplakneš u kanalizaciju...

doduše, nije ni lišće loša opcija da se nađe u nuždi, ali zimi je malo kruto za brisanje...

Meni nikad nije bilo jasno kako mozes ubiti zombija kad je on vec mrtav. Sta, kao, ubicu ga dvaput?

Meni nikad nije bilo jasno kako mozes ubiti zombija kad je on vec mrtav. Sta, kao, ubicu ga dvaput?

Meni ti zombiji uopšte nisu jasni, nije da ne mogu da postoje, ali ne kontam nikako kako mogu kao mrtvaci da postoje, kao živi ljudi koje je zaposeo neki parazit, ili virus koji se nastani u mozgu i zaposedne kontrolu nad telom bih i mogla da shvatim (nešto kao besnilo, ali malo efektnija stopa preživljavanja), ali mrtvi zombi koji se kreće... Jedino da nekako ti neuroni rade dok ne propadnu previše (što je opet vrlo kratko vreme ako treba da se bori i sa svim bakterijama koje su tu VEĆ bile nastanjene, da ne pominjemo kako ima dvajes puta više bakterija u čovi nego njegovih ćelija), ne, jedino mađijom mogu dopstanu mrtvi zombiji. Nači samo nekromanti mogu to da prave, naučnici bi mogli žive. Hm...
http://youtu.be/P9pjPIiUTVY

Ima potocica u mom steku. A voda je pitka, sto je bitno. Tako da guzice se peru nizvodno od mesta gde se voda uzima za pice.

@dokle_vise
Jeste mrtav ali gde je zabava ako ga ne roknes nekim magnumom u glavu?

nešto kao besnilo

ima film, REC, spanski.

ima film, REC, spanski.

Nešto mi je to poznato, o čemu se radi? Imam u glavi neku scenu sa nekim likovima u liftu i nekom babom, ali ne znam da li je to to.

Sad pogledah emisiju. Ozbiljan transfer. Verovatno su i tamo ludare prenatrpane pa ovi bolidi slobodno hodaju planetom.
U svakom slučaju, ko god zaista razmišlja o sudnjem danu i odvaja vreme da smara druge sa istim, ozbiljan je bolid i treba ga izopštiti iz drušva.

to je to. zgrada u karantinu, stanari bijesni, tu neka novinarka i kamerman i sve se gleda iz njegovog ugla. zurka.
ima i americki rimejk, naravno.

E da , ova jedna sto je u porodici bolida koja se sprema za teroristicki bio-napad, dobra pizda. Treba je taslačiti pre nego je zatvore u ludaru i bace ključ u dubine okeana.

Pogledaću ponovo da se podsetim, dobar je bio film koliko mi se čini.

Onaj klinjo na početku kaže nešto kao da ga nije strah da buje, lolo, vidi mu se u očima da bi se usr'o i pred tuču-

Američki strah od zombija i apokalipse je u stvari prikriven strah bele američke srednje klase od ustanka siromašnih belih i obojenih društvenih slojeva, koji ustaju iz blata i groba da zbače tlačitelje radničke klase. Dok je bio SSSR, strah je bio realan, da će ih komunisti zbrisati. Sad nema komunista, pa se strah samo maskirao, ali to je u stvari to.