Prijava

lepo je videti da su i neporočni bili
poročni.

Nisam siguran da sam najbolje razumeo ovo. :D

Samo treba izabrati šta želimo da
se ponavlja.

Misliš da je to moguće?

Isključivanje bojlera? Ne!
Rizikujem :)

Kakva smelost... Ja isključujem i u kuhinji kad perem sudove.

Sad sam shvatio tek iz trećeg čitanja. Šta ću kad ne razlikujem decilitre i litre :D

Nisam siguran da sam najbolje razumeo ovo. :D

Ideja je u vezi zamene poroka, ali ne znam koliko je to dobra ideja. :)

Misliš da je to moguće?

Jeste. I odgovor je u ovom prethodnom. Zameni. Prvo da otkriješ šta je to. I individualno je, verujem.

Kakva smelost... Ja isključujem i u kuhinji kad perem sudove.

Ovo je zanimljivo, rizikuješ samo na predviđenim mestima za to. A da dobiješ (ili izgubiš?) lovu svaki put kada te drmne struja? :)

Mnoge stvari uradim samo jednom jer mi je dovoljno samo da vidim da to umem.

Ti mora da si strelac u horoskopu :D Samo kod njih vidjam takvu radoznalost i dokazivanje samom sebi...

Inace jako mi se svidja tvoj post, ima dosta istine u njemu, ljudi bi se zacudili kave sve fiksacije imaju kockari... Od toga da je sretno neko mesto, preko pusenja cigare na odredjen nacin, pa sve do teranja u tri lepe ako mu ne daj boze ispraznite pikslu u toku igre, to je kao da ste mu oteli kintu to jest srecu koju mu je ta piksla donosila :D...

A da dobiješ (ili
izgubiš?) lovu svaki put kada te drmne
struja? :)

To je kul kontam, osiguraš život i guraš ekser u rupe od utičnice šanse su fifti-fifti da ubodeš fazu ili nulu... Šta god ubodeš dobio si, u jednom slučaju pare u drugom život :D

rizikuješ samo na
predviđenim mestima za to

Reci koliko smo sterilno društvo postali, još će napraviti specijalna mesta za disanje i specijalna mesta za češanje mošnica.

ljudi bi se zacudili kave sve
fiksacije imaju kockari..

au da ti ne pričam, jednom je lik popizdeo što mu je radnik u kazinu uključio 1000 umesto 900 dinara koliko on uvek uključuje, to je strašbo koliko su sujeverni. Mada se borim protiv toga i ja često imam tako ispade, tipa da ne igram kada radi određeni radnik jer je baksuz itd...

tipa da ne igram kada radi određeni radnik jer je baksuz itd...

Matoree, taj nije baksuz, to ti je najbolji drug tamo.

Adamse

Ti mora da si strelac u horoskopu :D Samo
kod njih vidjam takvu radoznalost i
dokazivanje samom sebi...

e pa ti pričaš o sujeverju a veruješ u horoskop, šta je ovo bre? :D

Tapirah pola astala, ipak neću da kukam lolo

Moj savet, igrajte ono de mož da dobijete. Samo ne rulet i aparate. Drkela, lopove, bacim bombu, pička ti materina.

(M)oćni Zevs
Radjarde, jel to bilo u suboici ili u ns? A lik se zove dejan stankovic i ja ga lično poznajem, danas sam telefonirao sa njim. A druga ti 99% poznajem.

E, to je to. Subotica. :D

Капирам да ти волиш тај осећај неизвесности кад си у коцкарници. Да ти истовремено значи и нада да ћеш да добијеш нешто, а опет те живим чини и онај осећај кад прснеш као ретард.
Купи штап за пецање и у риболов. Кад кризираш, запичи негде у природу, забаци штап у воду и чекај рибу. Ту можеш да добијеш, али опет не мораш. Веће су шансе да ћеш испушити. А и колико год пута да фејлујеш, желећеш опет да забациш пре него што се врнеш кући. Слично к'о са коцкањем.

Елем, спрдам се. Поента је да нађеш другу опсесију. Нешто што ће ти окупирати пажњу док се не одвикенш од коцке. Не знам те. То мораш сам да изабереш шта ће да ти буде. С рулета сјаши на слабије игре. Иди у клаџу играј кериће. Откуд знам. Имам ортака који је ишао месец дана у клаџу и само гледао трке керова и буквално научио шаблон по ком их пуштају јер нико нормалан не игра то, а још мање прати то. Дошао човек један дан и ошурио их. Добро, спрдам се. Ако не можеш да престанеш одједном, лагано смањуј одласке у коцкарницу, то је суштина. Ако нађеш неку другу занимацију, нешто што те испуњава, цепај са тим. Одвићи ћеш се од коцке.

реме дај иљаду динара испало...

Prvi program koji sam u životu prodao je bila skripta za Rulet, jbg.

Primećujem da uglavnom zarada novca čim se malo dublje uđe u kockarske vode pada na zadnje mesto na listi prioriteta. Ali kada pričamo o onom kako se počinje...

Mislim da su stariji srednjoškolci i studenti osetljiva kategorija jer se računaju kao odrasle osobe (mogu da glasaju, ej!), a i dalje žive na grbači roditeljima, bez neke velike šanse da zarade sopstveni novac. I onda se tu kocka ukazuje kao savršeno rešenje, bar u njihovim glavama. Imaju osećaj da su zaradili, ali ne kapiraju da je taj novac fiktivan. Pitam se šta bi se moglo uvesti kao prevencija ovako nečemu.. Jer, o alkoholu i drozi ima kamara predavanja, emisija, flajera, a o ovome ništa...

У Србији едукација и предавања слабо пролазе зато што дете чим се роди мисли да зна све.

Otkako je nama lokalni psihijatar održao predavanje o štetnosti alkohola, ja skoro nikako da ne pijem. Znači bukvalno mi se ogadio.

Добро, ти си небитна. :) Генерално, људи мисле да све знају и сваки покушај да им нешто објасниш, а поготову да их упутиш на предавање је свирање фалусу.

Pa pazi, uvek će biti tih ponosnih duduka i panjeva kojima ništa ne možeš dokazati. Ali problem je što bolesti zavisnosti često zahvate i neke bistre klince, koji možda prolaze kroz težak period, ranjivi su, traže utehu i slično. Bar ja znam par takvih slučajeva...

Ravnodušnost prema riziku je prednost u svakoj igri.