Prijava

Jebo mater, danas se pitam da li sam ja normalan. Evo prosli vikend startujem neku ribu 100% sigurica, gleda smeska se, vidis po njoj da hoce i ispali... Veceras pridjemo nas 2 njima trima i sve super zezanje, ne znas koja bolja i ne mogu da se odlucim koju bih (mislim da sam tu pogresio) i sve super ludilo, zezanje, cuga, drugar smuva, ja nista... i povrh svega, gde sam najvise prso, prolazi lik, jebeni slepac od malena znam ga 100 godina, jebena sisa koja bi te uvek zajebala, nikad turu pica nije obrnuo, nit je zgodan, glup, nit ima para, ni nista i prolazi i vodi takvu picku da mi dobro nije bilo... mislim da mi je to najteze palo, pa mamu mu jebem... ok izgledam, zavrsio sam faks, nisam glup, imam posao, radim, dobra plata, imam svoj stan, planiram i kola da uzmem i jebeno jebeni slepac ima ribu a ja nemam... i ispada da sam ja ustvari slepac... znaci jebeno ne verujem sta mi se desava, kao da me neko prokleo poslednje 4 jebene godine...
mislim, jesam ja prosli vikend smuvao neku i jesam imao neke seksove ovako... al nije to to... a jebe me to sto ne znam sta je to TO

e moj tenor, stvarno ne znam

A odakle si ti? Mislim da se znamo.

I nije tačno da nikad turu pića nisam obrnuo!

I nije tačno da nikad turu pića nisam obrnuo!

nisi ti taj gari, on sad kara

Izgleda da nisam. I ja sam posumnjao kod onog dela da sam odveo dobru piičku, pronašao sam se u ostatku opisa lolo

ahahhahaha :D dumirem
edit: odo spavati> ako neko ima neku pametnu ili da me zesce istrpa da da se ujutru makar malo nasmejem bio bih mu zahvalan, aj zdrao

Naglasi da si izbosne, daće ti iste sekunde.

Sa mnom se piše odvojeno trololo.

ja nisam smuvo neku pičku ima godinaaaa...jebem samo nesmuvane...

Dažebe ti sve ako nemaš šarm, tako kaže Vesna Dedić.

je li šarm neki sleng za BMW X5? lolo

To moraš pitati nju. :)

mmmm,, možda je problem upravo to što si završio faks, imaš stan, dobar posao i dobru platu, pa još i kola planiraš.
možda misli da juriš neku da ti decu rađa, kuva, pere i pegla.
žene vole malo misterije, a ovde ti je misterija samo da li voliš slađu ili gorču.

Da, sve je u redu sa tobom.

Počni da gledaš dečake.