Prijava

Volim i ja digram odbojku ali jedan na jedan. Spavalice, ako svraćaš do Obr. javi. :)

Vučica21
Volim i ja digram odbojku ali jedan na jedan. Spavalice, ako svraćaš do Obr. javi. :)

!!!

Кои си преврезњак, вучице!

Šalim se Agi :)
Volim digram ali sam lenja. Sad se ne šalim.

Au Vuk krenuo u ofanzivu. Opasna taktika.

jel od te odbojke nastala ona krilatica:"ima dojku za odbojku"?

Spavalice mi fudbal i basket za sada cepamo subotom, jedino što bi to moglo da se pomeri na nedelju kada se definitivno vreme stabilizuje što se tiče temperature.

Štaš kad volem i devojke. Volim muža ali volim i lepe lopte. ;)

Hahahaha :D
Ok, mozda svratim sad za vikend, pitacu vas jos do tada kad tacno i to, hvala :)

Nego Vuče jes kad desilo da si zajebo neku tako da se vidite pa onda onako teatralno otvorio kaput i reko: Ja sam Vuk 21, 21 mi nije broj godina već santima u gaćama samo ovde malo ladno pa se ne da videti? M?

e,a kakva si ti riba?ono,jesi cemu?

Tucan Kamen odjebi!

бани спавалице на фудбалу 4 у суботу код камења, мада тешко да ћемо играти кад се јавило нас троје.

Ako mene pitas, nisam riba. Nit sam lepa, nit zgodna, jbg.

bas pitam tebe.ma i kapirao sam da i nisi nesto.da si cemu vec bi igrala odbojku,otimali bi se oko tebe.ovako,malo cimanja raje.
doduse,mozda si i dobra,pa malo cimas raju.
dosada je cudo.

Pa jok će pita Vučicu, za nju se zna da je muško. Rado bi došo al ne smem digram sportove još jedno mesec i po dva dok ne ojačam kičmu.

Jbg, nisam ja kriva sto nisam lepa. Nije fer da osudjujes zbog toga haha :D

boza sacuvaj da te osudjujem,svima treba ljubavi.nisam ni ja bred pit,pa nekad uspem i da navatam nesto.doduse,malo slabije u poslednje vreme.postao sam nestrpljiv i nagao.a i mozda imam visoko misljenje o sebi.jebemliga. smatraj da sam te zagrlio,srce k'srcu i pokazao malo joga ljubavi ;)
to sam tamo naucio.

Ma jeb se Agilares, deset meseci bio pod zabranom bavljenja sportom i vežbanjem. Mislili da je diskus hernija, fala Bogu nije al je disk slab pa mož da se sjebe vrlo lako ako ne ojačam leđa. Radim one vežbe za reumatičare, ko neki deda u pizdu materinu. I to sve zbog sporta a lepo mi pričali da u kafani ne mogu da se povredim al ja neću da slušam lololo