Prijava

ja sam u horoskopu Visoka Prvosveštenica, bije nas ozloglašeni glas da imamo dlakave noge....

Tako rakovska izjava :)

lemaja

ja kad čitam horoskop u novinama, uzmem i pročitam za sve, a onda odaberem onaj koji mi se najviše dopada, pa ceo dan budem taj znak....

pre 2 minuta

danas sam bila vodolija :P

Hahahha, ti veruješ u zagrobnog Vukajliju?

Naravno! Samo ćemo telepatski da sve održavamo, kada je duh slobodan i moći se pojačavaju, hard drajv će imati memorije za hiljadu mozgova! Lupaću ti pluseve mislima!

Ali ako mi mrtva budeš slala frend rikvest na FB, ja sam tamo negde poludesno od Staljina, između Petrarke i Bakunjina :)

poludesno

Trebaće mi malo vremena da dekodiram ovo, but I'll manage. Deal. x) Odoh sada da nastavim da budem neproduktivna ubijajući autobote (kud sam ponovo instalirala TWFC, nije ni tako dobra igra). Pozdra.... ZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAP!

Inače, Ovan, moj mesec ovaj, bio...

Srećan ti rođendan, par dana tamo-vamo... :)

Horoskop je glupost. Evo i zasto.
Na Zemlji ima trenutno 7 milijardi ljudi, podeljeno sa 12 znakova to bude oko 600 miliona ljudi sa istim horoskopskim znakom. Astrolozi kazu da sudbina zavisi i od dana u kome se rodi neka osoba u okviru nekog znaka. Mesec ima 30 dana, a 600 miliona/30 daje 20 miliona ljudi. Uzmimo da sudbina zavisi i od toga da se neko rodi istog dana, ali u razlicitom satu. To je 20 miliona/24h, sto daje nesto preko 800 hiljada ljudi. Cak i da uzmemo da je za svaki minut u satu razlicito, dobijamo 800 000/60=13 333 coveka sa istom sudbinom jednog dana. Ali bas istom, identicnom. Sto je nemoguce.
Dakle, horoskop je nonsens i gubljenje vremena.

13 333 coveka sa istom sudbinom jednog dana. Ali bas istom, identicnom. Sto je nemoguce.

Trebalo bi saznati sve datume i sate i napraviti natalne karte svakog od one dece streljane u Kragujevcu četres prve. Ako imaju zajedničko streljanje u horoskopu, to bi bio ultimativan dokaz tačnosti. Ili Hirošima, Fukušima, Indonezija-cunami, tako nešto.

u izradi natalne karte se gleda ne samo datum i vreme rođenja, već i mesto. a ako se radi solarni horoskop (godina dana od rođendana do rođendana) onda se uzima i trenutno mesto boravka....

elem

13 333

dakle

1+3+3+3+3

=

13

!!!!!!!!
BROJ SOTONINOG SEMENA!!!!

Мени само није јасно зашто је спорна тврдња да тринаест-четрнаест хиљада људи на овом свету има исту судбину? Као, сви смо различити, свако је личност за себе, тралала, хуманизам, непоновљивост људског бића... А то што та људска бића добровољно једу иста говна сваки дан на исти начин, са истим зачином, са истим образложењем, истим есцајгом, и после се још обришу око уста истом салветом и залију истим пићем? Да се не прецењујемо?

А то што та људска бића добровољно једу иста говна сваки дан на исти начин, са истим зачином, са истим образложењем, истим есцајгом, и после се још обришу око уста истом салветом и залију истим пићем? Да се не прецењујемо?

Tacno je da ljudi jedu govna, ali ta govna kod svih njih 13 333 moraju biti iste gramature, oblika i mirisa.

Ја сам Стрелац, ко је написао да смо ми Весели ретарди, идем да му дам све минусе...

Tacno je da ljudi jedu govna, ali ta govna kod svih njih 13 333 moraju biti iste gramature, oblika i mirisa.

Evidentno, nikako ne postoje dve iste stvari na ovom svetu, pa se ta istost mora uzeti uslovno. Jedna stvar је ista sa drugom samo kad, osim svih fizičkih i kojekakvih već osobina koje postoje, zauzima isto vreme i prostor, samo A = А, ali onda to nisu dve stvari, već jedna. Drugačije istosti nisu istosti, već sličnosti. Pod ovim ne misleći da verujem u horoskop.

Horoskop ima veze sa necim, nisu u njemu sadrzani svi odgovori, ali za osobine ljudi u rodjene u nekom znaku postoje podudarnosti.

Bikovi Muskarci-vole Rusiju, voze Lade, zadrti ljudi, pouzdani prijatelji, umeju da se svadjaju samo sa oni sa kim su dobri, a sa stvarnim neprijateljem ne, plase se zakona, legalisti. Za sta se zainteresuju budu mnogo dobri, ali uvek usko specijalizovani. Imaju dugmaste oci, I UVEK imaju pare, stekare velike, ali ih na kraju potrose na nesto sto samo oni mogu da smatraju pametnim. Imaju zene, nije da nemaju, ali su u postupanju sa njima arhiduduci, ako nalete na kvarnu izjebe ih do koske. Triperi kao roditelji, nemaju osecaj za meru.
E to je samo sto sam ja video za njih kao zakonitosti, bez citanja horoskopa, a tako sam analizirao i druge znake.

Ja sam dupla skorpija i zato je to meni sve tako jasno;)

Ja sam ovan, aj da vas vidim horoskopćani očete li pogoditi neošto.

@LOL necu da se jebem s tobom, pa da si 300 puta BIK i da ti je sve u Biku. :D

hahahahah zagrcnuosamsekokakolomjebenom

Шано, па лол је права бикчина, хехе, не би ти било лоше. Само што нема дуг и танак, јебига :(
Едит: а можда и има, ја то не знам. (ево вам га курац што ћете да ме јебете да сам вид'о па знам)

Vaga, al' brate nemam veze sa balansiranjem + sjebala mi se cirilica...PU!

LOL poseduje osobine koje su mi totalno odbojne, i te osobine nemaju veze sa horoskopom! Pa, da je 300 puta bik, da mu je kurac zlatan, NECU!

а како се укључује место рођења у израчунавање оног нумеролошког, јелте, броја?