Prijava

RAK
Rakovi su orjentisani uglavnom na porodicu pa ako počnu prema vama da se ponašaju empatično, onda je to dobar znak da ste im zapali za oko. Ako se postave zaštitnički, to je još jedan znak da im se sviđate.

па није да није.

ja sam rak i potvrdjujem i to i sve sto sam citao da su karakteristike tog znaka...i za mnoge druge znakove...mislim da osobine coveka barem malo stvarno imaju veze s tim kad je rodjen

pa brate valjda se svaka osoba na planeti ponaša zaštitnički prema osobi koju voli?

nego, el zna neko kako se zove onaj generički tekst u kojem se svi pronađu? ima ime po liku koji ga je smislio, jebomater ne mogu nikako da se setim kako se zvao....

није реч о особи коју волиш и са којом си већ дуго заједно него почеци везе пре него што сте уопште ступили у исту видиш шта пише у тексту мајку му.

и како се укључује то место рођења у нумерологију?

pa dobro i za sviđ... neam pojma, meni svakako glupo gledati horoskop tako opšte, samo po znaku... koliko ja račica poznajem, sve smo potpuno različite osobe...

kolko znam, mesto rođenja se ne uzima za numerologiju...

uzima se postanski broj grada

па јесте, ја то више аматерски, мада истичу се нека општа места, она најпознатија најизраженија, међу истим знаковима, то типа за рака породица емпатија заштитнички трип, гајба итд.

Rakovi se dosta namuce u zivotu i muskarci i zene, spolja su kao jaki, a u stvari mnogo pate ali u sebi. Muskarci Rakovi su hrabri po prirodi, ne plase se fajta i ne ulaze u sukob zbog toga sto ih tera ego, vec im je je to resavanje problema, kao i sve drugo. Veze nemaju sa uredjenjem svog zivotnog prostora, sve im je prenatrpano i neprakticno. I osecaj za lepo im je diskutabilan, skloni su da potrose brdo para za nesto sto baca dobar prvi utisak, ali istinski kvaletet uglavnom omase. Dobri roditelji, odana deca, dosta tolerantni.

Meni baš super da čitam ovo, aj pišite još malo!

ima li sta zanimljivo za ovna?

torazulu, eto ja znam jednog lika koji je rak, čovek je grafički dizajner, i gajba mu genijalno izgleda, a totalni minimalizam fazon. inače, tip je koji beži od sukoba, malkice je pičkast po tom pitanju, a tek se skoro oženio, sa 34 godine, ni najmanje mu se nije žurilo... šta ćemo sad?

ja sam riba, imam plave oci, zenske navalite, pederi stop

moj cale je rak, i stvarno covek veze nema sa dizajnom i uopste osecajom za lepo. uzas. u dvoristu je od CEVI napravio ogradicu za cvece... bas bas pojma nema, i pravi sve nakaradno onako, plocice u kupatilu stavi razlicite, ono sto ima pa da iskombinuje... ma strasno je

боље бити рак него имати рак

јој шеге тебрех

Moja mama je rak i stvarno: totalni je psiho, ima i crvenu kosu i psiho zelene oči. A moj ćale je pak ovan i mirniju osobu nisam srela, a i mrzi konflikte. Tako da...

eto, a imam jednu drugaricu račicu kja je isto grafički dizajner ko ovaj lik, riba rastura kako dobro radi, a imam i jednu drugaricu račicu koja je modni kreator, razbija na nedelji mode, ubija se od prodaje...