Prijava

Pa ništa, pošto su se ljudi pretrgli od pisanja, samo još da prestanemo i da komentarišemo i ode sve u kurac. Idemo na čet onda, a sajt neka se zove Četajlija.

Komentari su jedino ono što još malo drži ovaj sajt u životu.

Osim toga, komentari veoma često daju inspiraciju, barem 20% defki je nastalo posle dobre konverzacije u komentarima.

ostavi komentar i pridruži se zabavi lolo

koca tamanica, pička mu materina metroseksualna :)

I naravno jedan su od načina da zapazim defku jer iz nekog razloga, ne znam kog, volim da pratim tab "komentari" pa odatle ulazim na defku.

Mislim da "četeri" mnogo brinu o stvarima koje im nisu toliko važne, kad već ne pišu defke uopšte.

Sajt drže u životu posterdžije i reakcionaši, definicije kontam da ne čita ni 10% sajta. To je ovih 100-500 ljudi koji redovno čitaju, mada i to je čudno, jer definicije imaju po 50-tak ocena, a stoje satima. Nemojte da se zanosite time da ljudi sa komentara, foruma ili bilo kog dela sajta, ovi "stari" i "poznati" autori doprinose nešto sajtu, osim užitku istih tih "starih" i "poznatih" autora. Prosečan posetilac sajta, kojih je 97%, dođe na 10 minuta, pogleda odabrane postere, odabrane reakcije, možda još stranicu ili dve neodabranih i pročita par definicija sa naslovne i neku koja mu zapadne za oko sa spiska gore desno.

Treba čet ukinuti i rastjerati bagru na SKYPE GROUP CHAT

Bruce

Osim toga, komentari veoma često daju inspiraciju, barem 20% defki je nastalo posle dobre konverzacije u komentarima.

vala jeste tako a i što Bandi kaže - A i često bude neka sprdnja u komentarima što je dobro

barem 20% defki je nastalo posle dobre konverzacije u komentarima

Nastalo je i posle dobre konverzacije na četu! Nemoj da si tako ostrašćen! I to najčešće ovako neki kvaliteti...

STRAJOGLAV

ONO KAD RAZMIŠLJAŠ KAO STRAJA.

- GOSPOĐO, POŠTO SU OVA USKRŠNJA JAJA?
- POLIŽEŠ MI STRAJA!
- A BRE BABA, ŠTO SI STRAJOGLAVA, BRAĆOREEE!

Doduše verujem da si u pravu Čače. Ako neko barata statistikom to si ti :)

Mada, mnogo se uvek dizala buna oko "komentara" a opet su defke tako mali deo sajta da ne bi trebalo ni da bude bitno.

Sajt drže u životu posterdžije i reakcionaši, definicije kontam da ne čita ni 10% sajta.

E sad već troluješ. Posteri i reakcije su govna kojih ima na svakom ćošku interneta, definicije su jedino što ovaj sajt čini askurđelom sve zabave na svetskoj mreži.

ne znam da li sam bio 5 puta na četu za godinu dana a i nije mi zanimljivo jer nikad ne znam ko sa kim razgovara i o čemu se radi... taman i kad provalim dođe još par njih i ne mogu da nađem šta sam ja napisao... a kad nađem već je druga tema na pomolu... ne mogu da pohvatam

Ne kažem ja da su komentari loši sami po sebi, nego da se mnogo mulja tu i da ima govana dosta, kao i u svakom delu sajta. Ali na primer, govna na forumu i četu nikom na smanjuju ili povećavaju ocene, nego su samo govna.

Ali na primer, govna na forumu i četu nikom na smanjuju ili povećavaju ocene

Upravo što ovo iznad za čet nije tačno je i motiv za otvaranje ove teme.

E sad već troluješ. Posteri i reakcije su govna kojih ima na svakom ćošku interneta, definicije su jedino što ovaj sajt čini askurđelom sve zabave na svetskoj mreži.

Ne trolujem, jeste da definicije čine ovaj sajt drugačijim i boljim od ostalih ereakcija, i demotivacije i tih govana, ali pogledaj samo broj ocena i posetu na definicijama, i posterima i reakcijama. To što definicije čita vas 250, ništa ne znači sajtu i Kaizenu, to znači vama, koji u tome uživate.

Ја стварно не знам колико се аутора регистровало да би писали дефиниције. Ја сам се регистровао да бих правио постере, дефиниције су ми у почетку биле потпуне нејасне. Миц по миц, уђеш у фазон.
Ево нпр на фејсу ми на чет нико никад не пошаље неку дефку, а постера и реакција колко ош, а ја се увијек правим да нисам видио :)

ne znam da li sam bio 5 puta na četu za godinu dana a i nije mi zanimljivo jer nikad ne znam ko sa kim razgovara i o čemu se radi... taman i kad provalim dođe još par njih i ne mogu da nađem šta sam ja napisao... a kad nađem već je druga tema na pomolu... ne mogu da pohvatam

Jebiga, znam ja da ste svi vi malo spori za čet xexe

Ali na primer, govna na forumu i četu nikom na smanjuju ili povećavaju ocene, nego su samo govna.

To stoji, ali postoji ogromna razlika između komentara na mojoj definiciji i komentara na nekoj nubovskoj - koliko god se pisalo, ja znam kad je neki moj uradak sranje i kakva mu je sudbina te ga obrišem pre isteka 24 sata. Zato se retko i komentarišu loše defke. Sebe uzimam kao primer samo uslovno, da ne navodim nekog drugog autora, a mnogo nas je takvih.

Ја сам на чет отишао само да испробам нову боју :)

Ja sam npr. dosta i na četu a i u komentarima ne zaostajem uopšte he he, al' komentari su, što reče Agilni bitni, neka ostavi čovek mišljenje i pohvali ako treba. A na četu je sprdnja, i nema veze sa delima na sajtu (većinu vremena) pa tako i nije od neke koristi sajtu osim sprdnje, koje može biti i u komentarima.