Prijava

Нек неки мод преправи Рајину задњу дефку, тј само наслов нек стави овај који нама треба и да јебе рак рака, решено.

Rajo nemo' si jajo. Zajebavamo se, bre, izbaci nešto. Niti će nekom jebačkom autoru spasti kruna s glave ako ne dobije kup, niti će nekom šknj autoru, tipa ja, biti krivo ako produkt njegovog proliva završi tamo gde mu je i mesto - u WC šolji. Tako da sedi i napiši nešto, nije fora da budeš diskvalifikovan zbog toga što nisi stegao petlju i nisi ništa napisao.

Al stvarno, ne razumem čemu frka Rajo. Opušteno samo.

Ostalo je još 11 autora:
.Vule;
Christoff;
TucanKamen;
Ареи Куен;
Usain Bolt;
Mr.RaleQ;
Луди Чак;
diskretanbgd;
Jabuchillo;
Drug Raja _-_;
Maggot.

Zyc, kako si mislio da glasamo, ovako javno?

Za Christoff-a sam se ja postarao da zakasni, buhahahaha

Al stvarno, ne razumem čemu frka Rajo.

Frka od mene u grupi, Rajo izađi u ring, ne beži u svlačionicu pičko!

Zurlovanu odma poslati pehar, gajbu piva i vaucer za tepih iz ateljea Antre.

Evo ja sam napisao, pa kad pročitate glasajte lolo

EDIT: Sad sam preleteo preko ostalih definicija, svi pisali jebene pripovetke. Mislim da sam video možda dve ili tri kraće od 500 reči jebote, ko će to sve da čita, jeste ludi vi?

i ja prijavuljujem sebe jer sam napisao definiciju na sajtu

Jebote! Nekoliko puta sam objašnjavao kako se glasa, a vi nikako da malo mrdnete virtuelnim dupetom i prelistate komentare. Glasa se na posebnoj temi, koju ću ja otvoriti tek kada budu bile napisane definicije. Tamo će biti sve lepo objašnjeno.

Sad sam preleteo preko ostalih definicija, svi pisali jebene pripovetke. Mislim da sam video možda dve ili tri kraće od 500 reči jebote, ko će to sve da čita, jeste ludi vi?

xexe, брависимо

Evo i ja napisah u Wordu, stavljam je na sajt čim budem im'o priliku.

Ja sam napis'o kleptopatru jer me je džanke prozivao na četu lo, ako smeta obriši je ciče ionako je strajizam.
kuzman92 s'ljubavlju

Evo mog čaršafa - krvavog kosovskog barjaka posutog EU zvezdama

ајде, још мало, ајдее

Ko je sve ostao?
p.s. Kristofe, ti si živ, a bio sam siguran da ... khm ... Moraću da idem na reklamaciju da mi vrate pare.

u mojoj grupi samo maggot nije izbacio...

моја група је, ја мислим прва која је избацила дефке ОПАА