Prijava

Ево ја завршио. Добио идеју, али сам усрао код реализације. Као, кренуо добро па сам после блокирао скроз. Јебига, рек'о Зајк да мора до шест.

To onda znači da je Vule diskvalifikovan?

И како се сад гласа?

И како се сад гласа?

Џорди брате, Зајк је милион пута рекао да ће отворити тему за гласање. Будите стрпљиви.

Neko je već definisao ranije anatemnjaka na neki svoj način, sumLJivo mi je to...

Џорди брате, Зајк је милион пута рекао да ће
отворити тему за гласање. Будите стрпљиви.

А, нисам видео. Први ми је турнир па сам узбуђен лоло

jedino vule nije napisao defku cini mi se, jebiga, mozda mu se prizna ako ugrabi prije ciklona.

ja spremio glasove, cekam temu!

Ја имам пар фаворита, али чекам да видим све дефке на окупу па да их директно упоредим, решио сам да оцењивање урадим како ваља, а и имам вишак времена. :)

Ја бих само замолио да гласање траје бар до ујутру, одох сад на баскет...

Ја бих само замолио да гласање траје бар до ујутру, одох сад на баскет...

Pošto Vule nije napisao defku do naznačenog vremena, autor Trošarinac upada kao njegova zamena i definiše isti pojam.

А до кад он то да напише, тј кад ће онда гласање?

Ja mu rekoh da do pola 8 napiše, a glasanje tek sutra počinje - moram prvo da ispišem pravila za temu i tako to.

A jbm mu, mogao sam ja pisati umesto njega, na brzinu, smara ova kladža. :)

gle sad kad dobije trosarinac i svi ispusimo na kladzi

Па добро, то је и фер према Трошаринцу, да има времена дефка да му заживи до гласања.

Мада смо могли и за те две само да гласамо, а да банујеш вулета, ко га јебе кад је неодговоран лололо

Taman da pročitam ove što sam preskočio :)

Nešto se pojeb'o prvi post tamo kod trošarinca, ili je sada to meni samo nešto bem li ga.

Šteta što tema nije otvorena večeras, da čitam, ocjenjujem i glasam dok mi je još svježe. Ništa, moraću na pretragu i da hvatam bilješke. Slijedi sat do dva čistog uživanja hehe