Prijava

Vejvić, ti se beše baviš kajakom ili tako nešto? Mislio sam da se raspituješ zbog treninga. Ono, čuju ljudi da je to nešto neviđeno, diže iz mrtvih, naroCki rečeno, pa 'ajd i ja ću. Zato sam mislio da se ti raspituješ... ono, zbog snage, koncentracije i izdržljivosti. Deluje na mnogo toga u organizmu, sve je to lepo napisano, ali ne znam... iskreno ja sam protivnik tih za'ebancija. Treba se raspitati, lepo je znati o svemu. On ti uglavnom povećava mišićnu kontrakciju, deluje na respiratorni sistem, povećava arterijski pritisak, srčani ritam. Ne znam kome to treba...

Eddie
koliko se lako nabija tolerancija za zolpidem?
Eddie
rekreativno

lolo... ne znam šta da ti kažem. Pitaj nekog stručnog lekara, ja o tome stvarno nemam predstavu. Nikad nisam viđao, samo sam čuo iz priče. Proguglaj malo, možda nađeš nešto o tome.

a nea veze
ionako mi ostalo jos samo 50mg

Dutji, ja treniram zbog sebe i nikad nisam patio ako budem 4., 18. ili 130... ionako mi se bliži kraj karijere, moram na fax, jbg...
Kad me boli glava, ja neću da popijem brufen; a o antibioticima da ne pričam - ne moš me naterati... Ne znam zašto, ali imam otpore prema lekovima i ne pijem ništa (imam samo redovnu terapiju sa Zoloftom, al mi se čini da mi sve manje treba...), ne znam zašto i ne znam kako ću sutra ako završim medicinu...

Ovo me je živo interesovalo dal je moguće, jer sam čuo da može...a bio sam ubeđen da ne postoje "čarobne pilule". A ni problem sa viškom kilograma nemam, i ako se malčice podgojim, pojačam trening i to ko rukom odnešeno...

Eddie
a nea veze
ionako mi ostalo jos samo 50mg

Nikad se ne bih igrao sa time... doduše, ja sam pristalica da se lekovi uzimaju samo uz znanje i saglasnost lekara koji prati tvoj karton. Ovo "rekreativno"... to je baš zeznuto, eddie.

Tako i treba, Vejvic. Doduše, ne treba da budeš baš toliko rigorozan, ali ajde :) Bolje! Bato moj, što se treninga tiče... nemaš ti "čarobnih pilula" dok nemaš sređenu ishranu, odmor i pravilan trening. Sve ostalo ti je samo neka vrsta usavršavanja, ali ko nije profesionalni sportista, koji ima svog lekara, nutricionistu i tim trenera oko sebe, mislim, da mu je sem treninga, ishrane i odmora sve bespotrebno. To je neko moje mišljenje. Ček', kojim sportom se tačno baviš?

Slažem se... doduše, ne mora ni toliko profesionalno, ipak treba i uživati u životu....
Kajakom, al onim na divljim vodama....

Nisi ti naivan, lolo :) Lepo je to. Samo šibaj! Al' škola na prvom mestu, što bi rekli naši stari :)
Ako ti treba neki savet, imaš neku nedoumicu... baci Pvt.

a dutjas, je l se razumes u nootorpike?
koji bi mi preporucio?
ja sam cuo da je ladasten dobar..

Duća, hvala za savjet, smirioi se otok, skoro pa normalno hodam, rakija majka što kaže Kočić, samo modrica i ogrebotina ostale. Da se pitalo žena , pustile bi me da krepam...

Ništa, mrljo rođo. Nezgodno je kad pogodiš sud, ume problem da bude. Bogu hvala da si dobro pošao. Ma, vama iz Mrkonjića ni sekira ništa ne može!

Eddie
a dutjas, je l se razumes u nootorpike?
koji bi mi preporucio?
ja sam cuo da je ladasten dobar..

to će verovatno bata gugi ili smorka da ti objasne... ipak su stručniji oko toga. Ne bih da lupetam.

Koja je razlika između apotekarske sode i ove obične iz marketa?

skoro nikakva s tim što apotekarsku imaš i u tabletiranom obliku

Nema neke razlike, pored ovoga što bata gugi kaže, pogledaj samo oznaku nazad na etiketi, da li je u pitanju karbonat ili bikarbonat... ako ti gugi kaže na Pvt da može da ti završi neku sodu ne prihvataj nikako :)

što bre, šta će da mu fali...
kiselina će mu biti misaona imenica :)

Vukajlija preplavljena medicinarima... Zašto sam u mojoj klasi jedino ja kul lik?

a štas i ti pazle po profesiji?

Znači, ja lagano mogu duzmem ovu iz marketa (popularna bikarbona) i da je pijem u velikim količinama svaki dan?

nemoj u velikm količinama, koj ti je...
mada, kad malo bolje razmislim, idi ti, blago babe, u apoteku, što je sigurno-sigurno je