Prijava

Pa bio sam sad, pičke kapitalističke mi daju samo onu u tableticama, pakovanje od 10 tabletica od 1 gram.

dok ti ne traže RECEPT, ćuuuti i bidni srećan...

a štas i ti pazle po profesiji?

A neki budući doktor... valjda.

šta imate za kašalj, da ja vas pitam?

za kašalj

A zašto želiš da kašlješ?
:)

Lukac, je l' kašalj suv ili "vlažan?"

Point taken NatNat :)
Suv, uglavnom.

Onda neki antitusik tražiš.
Moj rahmetli komšija je uzimao kodein, doduše on je imao problema sa karcinomom larinksa tako da ne znam je l' ti to prejako.
Sačekaj dok dođu ove glavešine. Ja reko' samo da te ispoštujem a uostalom ta farmacija je posao za đecu. Prave mudante završavaju za hirurga i piju viski.

Inače, nemam pojma kako proizvođači u Srbiji krste svoje lijekove. Ko su uopšte vaši proizvođači tamo?

Imam bubuljicu ispod testisa, iscedila se pre 20 dana ali evo je opet se vidi. Na koži je nije vezana za testis ili kurac. Da nije dlaka urasla ili nešto gore? Nisam brijao skoro testise. šta da radim?

Zelen Lukac
Đe, u Bosni?

Svejedno bilo đe. Slabo se razumijem u fabrička imena.

šta da radim?

Ne može biti vezana za testis niti kurac lol.
U svakom slučaju idi istuširaj se i pođi do ljekara da ne dođe infekcija do testisa nedajbože!

EDIT: dobro, može na kurcu ali bubuljica na testisu ne. Samo na skrotumu... pardon, skroćumu!

šta je skrotum?
Kod lekara treba da idem izabranog da zakažem, onda da čekam par dana pa da odem da dobijem uput za kožnog, pa onda opet 10 dana da čekam. Da li da istisnem i da polijem rakijom ili da popišam? Ili da stavim hladnu oblogu?

rakijom ne polivaj i "ne pucaj" ka' boga te molim.
Samo se tuširaj i nosi široke bokserice i ako ne prođe uskoro idi kod ljekara.
I skrati malo te dlake oko bubuljice da se ne znojiš previše.

Iskreno se nadam da troluješ...

šta je skrotum?

Brate, izguglaj, malo je glupo (veruj mi na reč) da ti ovako objašnjava...

ili da popišam?

:facepalm:
Btate, zajebi to, to su naše prababe radile... Moš samo infekciju da dobiješ...

Ah da, skrotum su mošnice. kožna kesa u kojoj su smješteni testisi. Dobro, ima tu i gl. mišićnog i vezivnog tkiva al' za tebe je "koža" dovoljno.

e pa jeste. Na skrotumu je. Da nije cista, čir, sifilis ili nešto drugo? Zašto se vraća?
Prilikom seksualnih odnosa ne osećam nelagodu osim blagog peckanja unutar testisa neposredno pre orgazma. To peckanje je prijatno, kao neka unutrašnja vatra i varničenje s tim da se osećaj javlja nakon drugog ili trećeg puta i da mi testisi sa skrotumom nonstop udaraju u partnerkinu zadnjicu jer volim tako (nekad je odignem na jastuk i samo klepećem testisima). Osim toga volim da izbegavam kondome i da ejakuliram u pičku.
Pomagajte, uplašen sam.

do sada sam za svaku ranicu, zanokticu, krasticu, posekotinu, razderotinu i sl. uvek koristio dosta rakije kao dezinfekciju osim kada mi rakija nije pri ruci. Tada popišam i nisam imao nikakvih problema

UDAJMO SMORKU!!!

http://www.blic.rs/data/images/2012-04-05/232390_transformersi-ap_ff.jpg?ver=1371110860

trenutak udaje: Rajder ispred njojzine kuće gađa puškom...

Ne znam pazle... zadnje čega se sjećam da sam pio... amoksicilin lololo