Prijava

ту сам опет. да хостујем?

у ствари нека хостује џанки, можда опет после морам да устанем на пар минута.

Двајте, мислим да ме ниси разумео. Нисам рекао да је свако четврто Милошевић, већ да је то четврто најчешће.

ne, razumeo sam, samo kažem da bi bilo četvrto najčešće moralo bi dosta ljudi da se preziva tako, a pošto srba ima oko 150 hiljada(koliko ja znam) logično bi bilo da se dobar deo njih tako preziva. pošto ne verujem da je uobičajeno kod ostalih, možda grešim

Hoćete da opikamo koju, je l' nas ima bar za 2 v 2?

Па поента је да се не презивају само Срби Милошевић, сигурно има и неки број Хрвата, има их гомила још на -ић. А то што су четврти, не значи да их има башбаш много, пошто нисам извалио да Хрвати имају нека доминантна презимена, као што код нас има богаоца Јанковића, Марковића, Петровића, Јовановића, итд, већ су поприличан шарениш, колико ми се чини.

Може, Лери, ја сам за.

aha, zato mi je bilo čudno jer sam bio ubeđen da je miloš isključivo srpsko ime a samim tim i prezime milošević. :D ima logike i ovo za učestalost prezimena, stvarno nemaju ta preterano učestala kad malo bolje razmislim

i može leri, pravi sobu

лоло, ма поменуо сам двајту интересантан податак који сам пре пар година негде прочитао, али нас је лаки мучки прекинуо у сред разговора затворивши собу