Prijava

јебени бабски израз

Ne zajebancijom - ludilom.

I ja izbacijo, pa šta mi Isus na današnji, sveti, dan da.

Pitanje. Ne učestvujem u takmičenju ali bih ipak uzela neki izraz odavde da definišem. Da li mogu ili ne?

Vučice, mislim da je Zyc rekao da to nije preporučljivo, barem za vreme trajanja ovog nadmetanja.

Ok, ondak ću maznuti neke izraze od ranijih takmičenja.

Uzmi bre slobodno, neće se uzeti u obzir tvoja defka i kraj priče. :)

e sad da pročitam ostale...

Još malo pa će glasanje ako ciklon bude tu i bude raspoložen da se bakće oko teme.

Upravo sam ispratio goste i krecem sa pisanjem. Ne zamerite ako zakasnim nekoliko minuta sa emitovanjem definicije. Hvala!

poslah u zadnji čas!

Добре су дефке, мислим да сам један минус дао. Мало зајебанији изрази него у првом кругу.

Ja ne moram da čekam glasanje, sve mi nešto smrducka da sam već ispao. :P

Ja ne moram da čekam glasanje, sve mi nešto smrducka da sam već ispao. :P

Nikad se ne zna. Veruj mi i meni se čini da sam ispao, ali ko zna. Kod Seje i mene je pored sukoba defki i neki mini-sukob u koncepciji shvatanja turnira.
Posebno u tipu primera. Konverzacija u primeru i klasična defka, protiv pripovedanja u primeru i baš kao što sam iskomentarisao na njegovoj defki, tu će ostali prilično jasno moći da uvide koji pristup da koriste do kraja ovog turnira i nekog sledećeg. Meni je najzanimljivije to da vidim.
A taman je zanimljivo jer su, po meni, mada ne volim svoje defke da hvalim, obe u principu dobre defke. Znači koncept je taj koji odnosi pobedu ovde.

Ја сам написао најлошију дефку икад у овако битном трентуку лоло
АЈМО ГЛАСАЊЕ
АЈДЕ ИГРАЈ И БОРИ СЕ!

Gde mogu da glasam za Dekija i Džonija? Jebi ga, nisam bio tu par dana samo sam video da je ispao Arlovski. KME!