Prijava

Iako sam pravnik, ja nisam za to da zakon važi isto za sve, mora da bude politike u zakonu, naravno ne ove naše đubretarske i pičkaste. Državni problemi se rešavaju tako što se ljudi šalju u zatvor, "poginu u saobraćajnoj nesreći", "od raka" i tako dalje, a ne tako što se sve fino radi, sudi se i to.

Mora ponekad da se uradi nešto ovako hardkor da bi se krenulo dalje, da se napravi primer. Ne znam šta se desilo, ne znam ništa osim da su oni navodno njega jurili ili šta već, i da je pao i poginuo. Dalje me ne zanima. Ako je neko odlučio da treba da se obračuna sa navijačima jer prave problem, neka. Nije fer možda prema nekima od njih, ali jebiga, za viši cilj. E sad, problem je što mi imamo govnjivu vlast, i ko zna šta se krije iza svega. Da je vlast dobra, bio bih 100% iza odluke da im se daju prevelike kazne, ili čak i namesti suđenje i sve. Ovako nisam baš siguran.

Znas kao, nama su isprani mozgovi,al je zato on , koga zabole patka za sve, koji misli da sve mora da bude ovako kako jeste i da nista ne treba da se menja, je potpuno OK i nije mu ispran mozak, jer je on intelektualac koji je shvatio poentu, naravno.

On zna. Veruj mi. On zna sve. Ali toliko je kul i toliko je pametan, da ga jednostavno boli patka.
Nešto u ovom fazonu je, samo što je intelektualac.
http://youtu.be/yr2pCAIO4jI

Zapamti. ON ZNA!!!1

BABA JE LEGENDA!!! :)))

Državni problemi se rešavaju tako što se ljudi šalju u zatvor

Pardoniraj, brate, državni problemi se rješavaju tako što malo manje utrpaš sebi u džep a malo više daš narodu.

BABA JE LEGENDA!!! :)))

Baba je tolika legenda da je skoro Čule!

jebešga, ja sam to rekao na prvoj strani, samo malo blaže...

jebešga, ja sam to rekao na prvoj strani, samo malo blaže..

Da, ali ne možeš ti to tako kao on da kažeš u tako "kul, bole me patke, sve znam, ali samo malo delim sa vama" maniru. Za to trebaš biti Čule.

ČULE ZA PRECEDNIKA! JEDAN JE ČULE!

Već ga vidim na plakatu.
Sigurno će mu biti slogan JA ZNAM!

Pardoniraj, brate, državni problemi se rješavaju tako što malo manje utrpaš sebi u džep a malo više daš narodu.

Dobro, to da, ali rekao sam već 100 puta, naši su stoka. Ali ima problema koji ne mogu da se reše novcem, nego tajnim službama i misterioznim nestancima i ubistvima.

Kao Ameri, Rusi, Izraelci, Englezi, pojavi se neko ko kenja... opaaaa, poginuo na skijanju, moš mislit.

"kul, bole me patke, sve znam, ali samo malo delim sa vama"

Što jes jes...

nego tajnim službama

Te tajne službe su nas dovele ovde.

Američke tajne službe rade u interesu Amerike. Naše ne.

Američke tajne službe rade u interesu Amerike. Naše ne.

E ovde znam da grešiš, naše tajne službe rade u interesu Amerike...

Američke tajne službe rade u interesu Amerike. Naše ne.

E pa to je problem. Zato treba pobiti sve ljude koji si bili upleteni u politiku od 1945. do danas. I onda nanovo sve. Pa ako ne uspe, opet pobiješ sve, pa opet. Dok se ne nauče.

Tu se vidiš Čače slažem sa tobom. I sa Brusom iznad.

Zato treba pobiti sve ljude koji si bili upleteni u politiku od 1945. do danas. I onda nanovo sve.

Zasto onda pljujes Dveri kad oni nikad nisu bili vlas'? Zasto im ne das sansu, lololo

ČULE I DVERI ZA SPAS SRBIJE!!!!1

Hahaha, upleteni su i oni.

Nije sloba kriv!

Zvanicnno nisu. Osim ako ti znas nesto sto mi ne znamo. Al si ti ipak bolji covek pa nam neces reci nista,a ne kao Cule da nam zagolicas mastu i odes da umremo od ispranosti mozgova!