Prijava

Гугл и јесте фора, тј. ово је одличан маркетиншки трик. Сад одлучих да мало прецизније погледам сваку мапу..све је замагљено осим рецимо имена пумпе, ресторана, назива фирми на камионима...кад гуглаш идеш право на сајтове тих компанија.

Погодио сам усташе у километар!
ВИНКОВЦИ!

Људи, не замлаћујте се, рекох вам да је ово навлакуша зарад рекламе.

"Игром случаја" налетех на име неког хотела, ево колико сам био близу са погађањем.

Your guess was 0.183 km from the correct location and gave 6464 points.

Чујеш трипове, ради рекламе... Па какве везе има што је ради рекламе?
Играмо се, не дајемо паре америчким хотелима и ресторанима играњем, само губимо вријеме...

Марко, која је фора игре ако ти пише име хотела и пронађеш га помоћу гугла?

А ти усхићен у прошлом посту кажеш да може много боље ако имаш среће??

Брале, иди играј томболу онда.

Ко те ћера да тражиш преко гугла?
Ај' поново прочитај мој пост па онда напиши коментар, не лупај тако напамет и нешто што нисам рекао.

Realno, traženje preko Gugla je kao gašenje Menadžera nakon izgubljene tekme.

Разумео сам ја тебе, изгледа да ти мене ниси.

Моја поента је да ово нема везе са игром. Дају ти неку пустару и једну рекламу, ако ниси врстан познавалац флоре и фауне нећеш имати никакве шансе, осим ако не гуглаш ту фирму.

Овде сам погодио на 180 метара, а нисам могао ближе зато што избацује неку рекламу ако кликнеш на тачно место.

Your guess was 0.183 km from the correct location and gave 6464 points.

Gle sad ovo: Samo neka vodurina i neki limeni zarđali most. Nigde ništa, ni gore ni dole ni levo ni desno. Aj reko neka Amerika tamo kod velikih jezera kad malo sutra Urugvaj.
EDIT: uvek igram bez gugla. 8522 mi rekord.

Ок, брате, ако ти је толика фрка, угаси таб и иди играј не љути се човјече, да не би умро од страха што неко оће да ти ували рекламу.

Ja 8400 za sad plafon, al samo dva puta sam probao.

U frizerski salon me ubacio. lolololololololo Sad po predmetima iz salona treba da provalim gde je to.
EDIT: Ubo Japan al zamalo omašio.

Novi rekord: 10935
Sjebala me Finska spasio me salon u Japanu :)