Prijava

то грујане, сатататара!

Оће да опере Крагујевац опет, намрчило се небо од Милановца к'о да ће говна да падају.

Kako bre da potopi KG kad imat najdublje korito reke od grand kanjona do kanjona drine i nazad.

Jeste, to kod opstine dole u Rakovici

Јебежга, око реке све равно, ништа не иде тамо. лололо
Нама не прави проблем Лепеница, него је јуче пало 55 литара за сат-два и кишна канализација није могла све да прихвати.

znači zakopali ste jarkove pored puta

Zbog ovih usranih padavina, viška nitrata sa svih strana, pojavila se zelena alga po kanalima, ona omasti zemljui onda se ne upija voda, nego leži okolo i smrdi.

znači zakopali ste jarkove pored
puta

Неа то код нас. Знаш оно, обилази као киша око Крагујевца. хе хе

Ал нас истурира невреме, намрчило се грђе но јуче, а кише поштено није ни палолололо.

Елем, јесе ово Скочко јавијо?
http://mondo.rs/a695776/Zabava/Ludi-svet/Nesalomivi-duh-Balkana-FOTO.html

Ne čita, da čita Čučko bi već bio Kristijanov cimer.

Neće čučko kod bata krileta. Čučko je sada najumiljatija životinjica picoustog. Njemu može da veruje više nego grobaru.

Legendarna naslovna blica.
http://www.blic.rs/data/print/1401308074_big.jpg
Da naciriam:
Чучко био на вечерњем у супу
Средњевечни земљак сеизмички га меће виђеним италијанкама
15 година жена на југу земље проглашена девојчицом... требали су даметну слику место слике причеста за трудњаче

Има унутра и ово. Јево их флезбукси и виртуелни пријатељи.
http://www.blic.rs/Vesti/Tema-Dana/467776/Na-saslusanje-zbog-Fejsbuka

Ova rodjaka juce bila u obrenovcu ceo dan, napokon uspela da udje u stan.
Jebala majku mrtvu i televizijama i tamo ovima iz komunog sto lazu..
Kazu ima struje, radi kanalizacija , pumpe ispumpavaju vodu iz stanova, dolaze oni sa prskalicama da dezinfikuju .. MALO MORGEN.

Pumpu koriste od nekog lika iz zgrade, sama je dala pare za gorivo, kanalizacija ne radi, tj ne odnosi vodu vec je prepuna (i zacepljena negde), ovih sa prskalicama ne da nema nigde, nego nije cak mogla ni posteno da ih napsuje. Grad prepun smeca (sto je i logicno) al zato kamioni odnose samo sa jedne gomile iz centra.
Sutra ili prekosutra idem da joj pomognem oko iznosenja stvari, pa cu i licno videti grozotu.. Ja i dalje ne mogu da zamislim toliku vodurinu...

Izgleda da stvarno zavisi od dela grada. Evo moja koleginica juče bila, jeste, nema struje, nema vode, ne radi kanalizacija, ali kaže da su ispumpavali vodu iz podruma zgrade i da je sa ulice rasklonjeno đubre. Navodno idu nekim redom, ali šta bre red, to treba specijalci da ulete odmah i svuda, nema vremena za polako ćemo
I daj vidite bre gde je začepilo!

Dragišiću, obrati se na moj post gore :)

jeste, nema struje, nema vode, ne radi kanalizacija,

A juce kurcinela po televiziji, dosla tehnicka voda, ima struje, radi kanalizacija..
Ova kaze, "nije me toliko iznerviralo sto vise nemam stan niti namestaj koliko to sto me prave budalom"

nisam ga toliko slušala juče posle rečenice:
"Jedino u Srbiji postoji sintagma - 12 godina čekam posao. Pa nemojte čekati ljudi, pronađite u sebi talenat i radite nešto, ova država ima odlične zakone."

Pa šta je slagao, ja da imam volje da se zajebavam, sa ovako odličnim zakonima ne bi platio dinar poreza i doprinosa, još bi zaradio.

Lično poznajem ženu koja radi tekstil već 15 godina, svake godine gasi firmu i otvara novu. Malo joj je problem da izađe na pijac subotom zbog poverilaca, ali realno ima više love nego ja.