Prijava

ti si za obrenovac to na četu pričo

MENI TO SVE OBRENOVCI RAZUMEŠ

Revers dodole, da stanu padavine.

haha video sam šaljiv komentar negde na fejsbuku

Zamalo da prođe 2 godine od kad su nam rekli da se ovakve poplave dešavaju jednom u 100 godina.

Zapravo u 1000 godina su govorili.

Upravo sam poslao poruku na 1001.

овај говњиви народ заслужује ова срања сваке године кад нису имали муда да линчују одговорне прошли пут

donece im vucic vode,istovarace iz kamiona.danas toliko cisto da da prezive,a narednih dana ce da bude svega u picku materinu.

Ne znam da li objektivno postoji bednija i nesposobnija nacija u evropi od nas.

Нико не чисти корита, ђубре сви бацају иако имају контејнере. Пријавиш некога, суд то не занима. Лети, мале реке пресуше, почне расте шибље и коров, на јесен падне киша, то иструли, направи се муљ, И она кад падне прва јача киша у јесен или у пролеће, или кад почну да се топе снегови, настане хаос. Политичари се наравно сликају са грађевинским машинама у кампањи и на томе остане. А колико год да су политичари лоши, толико ни народ није бољи.

Ima ona stara narodna:

♪♪♪...Oj Moravo, moje selo ravno,
kad si ravno što si vodoplavno?
Kiša pade te Morava dođe,
i poplavi Jovanove dvore...♪♪♪

Ti "Jovanovi dvori" se nalaze u blizini crkve u Čačku, na 300 metara od
Morave ("the" Jovan je bio brat Miloša Obrenovića). Dakle, grad ima dugu tradiciju sa poplavama.
E onda su se jednog lepog dana pre 50 godina skupili ljudi, i napravili bedem.
I problem rešen. A dabogda su imali više od dva traktora od mehanizacije.

Voda na kolubarskom mostu nanela smeće, skoro da više ne može da protiče. A što Čucčković kaže da je reka u koritu, slikaću po podne pa ću postaviti. Veliko neko korito, ko što je i on velika ljiga i lažov.
EDIT Obrenovac

Da li se Stefče udavio?
MOLIM AUTORE KAUNT ZIRO I STEVČO SMETALO SAMO DA SE JAVE DA SU ŽIVI

Živ sam. Jedva ali dobroe. Malo je falilo da budemo poplavljeni. Za dlaku. :(

Pa reko Vucic bice bolje za 2 godine. Evo za 2 godine imamo bolje poplave. Ne laze Vodja.

Треба сви да живе у Београду и да по цео дан заустављају ауте и пружају руке да просе. Има посланика и министара које теба ѕауставити и тражити им милостињу. Тако је избила револуција у Паризу.

Koja je bre revolucija tako izbila

Цар

Pa otkud sad poplave kad se pederi ne organizuju

lolek

Цар

Koja je bre revolucija tako izbila

Buržoaska

Buržoaska revolucija je počela tako što je treći stalež (krupna buržoazija) odbila da se raspusti, oni su bili najveći fanovi tadašnjeg ministra finansija

Evo za 2 godine imamo bolje poplave

eh,jos da je ove godine bio bolji zavejani mali sipac...