Prijava

Које су то ствари за које сте потпуно антиталентовани, или бар мислите да јесте?
Које су то ствари око којих се, колико год трудили, оне никако не полазе за руком?
(за оне мало сујетније) За шта сте, једноставно, смотани?

Ja sam totalno operisan od bilo koje vrste umetnosti. Tu podrazumevam pevanje (osim navijačkih pesama), sviranje instrumenata, crtanje, slikanje i slične stvari :)

Definitivno crtanje, još uvijek je vrhunac moje umjetnosti crtanja čovjeka, Čiča gliša.

Kuvanje : trudim se i dalje, ali ima boljih od mene.

Ono što malo bolje radim od najboljih je svakako spremanje hrane, a što se tiče postavljanja stola i pranja sudova tu sam jako talentovan, ali se pravim da nemam ni mrvicu talenta, tako što namerno razbijam posude ili ih jednostavno ne isperem od deterdženta...

Тотални сам антиталенат за стране језике.

@ Џими - Ахахахахахахаха - иронија (?)

Antitalenat sam za pevanje joj ko je mene cuo da pevam...znao je da mu zivot nije tako bolan :)))
Nemam talenat takodje ra razumevanje matematike, hemije i fizike :/

Antitalenat za pismene zadatke iz srpskog jezika, nikad više od 3+, uvek uz profesorkine opaske: "fraza", "mehaničarski rečnik", "ostao na površini teme".

@black hole
Je l' ti ta profesorka pri sebi? :)

@ predrazinjo
Да, заиста, да ли је?

Haha, ne znam, nisam je odavno video, prošlo je dosta vremena otkako ne pišem sastave, ali su mi stvarno očajno išli, priznajem :).

Ja sam imao sjajne pismene iz srpskog - drugari se zezali da je profesorka imala pogled prema meni "'Ajde uzmi me!" svaki put kad bih ih čitao. Manje od četvorke nikada nisam dobio u gimnaziji.

Ali zato prirodne nauke : fizika, hemija, metematika - truba nad trubama.
Mada nemam pojma francuski, što je pomalo čudno al' odlično znam engleski...

ja sam samo dosla da vam spamujem temu. Meni apsolutno sve ide od ruke (kako da ne) pa sam dosla da vas ismevam. A tebe, Triso, treba da bude sramota- matematika, fizika i hemija su najlaksi predmeti...

Pošto sad u školi najviše crtam, primetila sam da sam potpuni antitalenat kad je pribor u pitanju (ako to postoji?!)
Kaligrafsko pero sam sjebala za dva dana, pošto uvek stiskam kad radim.
Šestar uvek nekako polomim ili izgubim neki deo, rapidograf sam već iskrivila, lenjiri mi se uvek polome.
Potpuni sam antitalenat za sve osim crtanja i pisanja sastava (posebno za matematiku,znam najteže zadatke da uradim, ali ne znam osnovne računske operacije, i za istoriju).

ja ne umem da lažem, uvek me provale. takođe ne znam da prepisujem. a nisam ni trigonometriju znala kako teba, ali tada mi je pirson predavo, tako da nikome od nas nije bilo jasno :D

Никад нисам научила да возим бицикл. ЕТО!