Prijava

Ja sam antitalenat za muvanje žena. Kako priđem nekoj, tako ona pobegne vrišteći. Ne znam zašto. Ko da nije videla nikad čoveka koji ispod mantila ne nosi ništa...

Ja sam antitalenat za mrštenje. Tako da ću morati od srca da nasmejem Borinom postu.
Hahahahahahahahahahahahahahahahaha

ja nemam talenat za pisanje bećarca:(

Eh da, Predrazinjo... I ja. Nikad mi ne pođe za rukom da izgledam ljuto. :-/ Što je najgore, svi to znaju, pa se i ne brinu.

@Boro lol

Antitalenat za odbijanje poziva na klopu...

Antitalenat za shvatanje ozbiljno..kolko god ozbiljna da budem..ljudi misle da imam napad lucidnosti

Antitalenat za zabusavanje u krevetu.

Uvek spavam do podne.

Antitalenat da ne pocrvenim kad mi je neprijatno. :blush:

Blage veze nemam da igram remi,poker,preferans..
Matematika mi je špansko selo!

@Bora
Ja sam isto antitalenat za muvanje Boro, samo one ne beže vrišteći već se valjaju smejajući. Eh, gde su ona vremena kada si mogao toljagom da 'vataš žensko pa da je odvučeš u pećinu...

tako je, gde su takvi muskarci!? danas samo neke picajzle kao milan stankovic...

Milan Stanković - on ni toljagu ne može da podigne pa moli druge muškarce da njega 'vataju...

pravi muskarac je snazan, nabijen, ima stomacinu (plocice su zenska odlika), dlakav je i urla. Gde da nadjem takvog???

Idi kod drvarskog kombinata, ima ih tamo k'o pleve. A prava žena treba da se šminka da joj puder ima petnaest centima debljine na licu, sise k'o lubenice, zna da peva po kafanama i da nema glavobolju !

ja bila mrtva ozbiljna o tome kakav muskarac treba da bude!

ne zaboravi da puder treba da bude narandzast

Ok, onda bi meni idealna bila ona bez glavobolje.

hahahahaha... E ludi ste. xD
Antitalenat da ne rasplačem kad se mnogo razbesnim i kad nekog tešim. Baš bude uteha...

Antitalenat za kolut unazad i cenjkanje...

ma sad cu sve da vas zajebem:

JA SAM ANTITALENAT ZA TALENAT

Jel ima neko gori od mene, a?

Ja sam antitalenat za Vukajliju.