Prijava

Prešao sam engri brdze star vors, jebem ti koliko je dobra.

и ја, чекам да откључају још један ниво, пише каминг сун

Već 20 dana je coming soon... -.-

Igrate li Angry Birds Epic?

eпик ми кује, неам живаца да играм

Inace preporucujem pingvine
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.supersolid.penguin&hl=en

Samo da znate da moj klinac od 2 i po godine u svakoj igri prelazi 2000 metara, cisto da skontate koliko nemate pojma.

ja sam na prošlom telefonu zapeo na nekom dalekom nivou, tamo kad se pređe brod pa se opet krene na kopno i rikne mi motorola i gotovooo...

Sad na ovom samsungu nemam nvidia tegra pa je ogavno ružno.

angry birds epic jebe, samo to da kazem...a zadnje vreme pikam iskljucivo

Stick Tennis

Najbolja sportska igra realno...

i

Metal Slug Defense

Ako volite Metal Slug kao ja, svidece vam se...po meni, igrica objasnjava. Skidajte obe igre odmah i javljajte utiske pozz

Pa ostavite link do igrice ako je već pominjete. Nekad pod istim nazivom ima pun kurac igrica.

Unapred hvala.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.halfbrick.jetpackjoyride&hl=sr
добра да се игра једно 5-7 дана, после ваљда убије у појам, има неких 15-ак нивоа са мисијама, ал' може да се увек игра изнова, ја обрнуо једно 8 пута и сморио се.

ај ко игра енгри брц епик да се додамо за пријатеље, требају ми птице кад идем у данџн

ја десети ниво, дошо до замка на оном гребену у облику звезде и заково, таман последњег боса да сјебем и крешује ми игра

умал нисам кера пребио

Engry brdz epik je rac.
Igra je lepa i zanimljiva, ali treba krv da propisas da bi je zavrsio a da ne pljunes koju paru.
Ja sam stigo do drugog glavnog tornja, i pokuso jedno petnaes puta, menjao tice, kape, oruzja, i jok, uvek me sjebu nakon 3-4 napada. Na kraju sam je obriso. Igra te tacno tera da platis pravom lovom za bolja oruzja.

таква ти је свака на андроиду…

кад не знаш шта ћеш, погледаш воктру на јутјубу, има за сваки ниво

Engri brdz se sranje. Kako vam bre nije dosadilo do sad?

OVO kida koliko je dobro, ali nažalost moj ziljavi kineski android jedva "tera" ovu igricu.

Ујка Симо, игро ја. Ако ти је за утеху, на почетку делује до јаја, графика, одрада и то, ал дојади ти после два сата, све се понавља у недоглед.

I jos je puna raznih bagova i gresaka.
Meni jos nisu isplatili seset dijamanata od turnira, posto sam bio deseti dva puta.

Burazer cepa sa ekipom već mesecima i nije mu dojadilo. Ili je stvarno dobra (less likely) ili su oni zaraženi (more likely).