Prijava

Абе ће се скупљамо ми некад? :)

nema skupljanje dok celt ne uzme pa organizuje...

e aj se skupimo kad dođe celt :D

kada dolaziš?

btw, ovaj peki je kriv, svaki dan dolazi u alexinac, a nikad me nije iscimao.. dakle, čekamo celta :)

Јел тако? Епа следеће недеље кад будем долазио на 18. рођендан тамо има да се напијем и да дођем испред твоје куће и да се дерем! :))

hahahhaha kod koga na 18? xD

zajedno slave? čudno... xD zezam se

Замисли кад им истог дана рођендан! :)

da bre, koja koicidencija.. :D

Ма и кеву исту имају , да не поверујеш!

khm...
samo da javim, smor celt dolazi u niš (ne brinite, ne ujeda).. i je l' se nalazimo il' jok?

Pre neki dan sam nabavljala dokumenta za novi pasoš.

Telefonom sam kontaktirala matičara aleksinačke opštine (bilo je OK), ali je zapelo oko državljanstva...Ne ide, vrtim telefon po čitav dan i ništa - niko se ne javlja. Ponovo zovem opštinu i požalim se telefonisti, na šta će on :

"Vidi-zoveš iz Beograd, dali su ti, bre, pogrešan broj. Sad ti je BEOGRADIZACIJA u toku. Kako će oni iz Beograd da potreve svo brojevi na sve mesne kancelarije???!! Evo, slušaj i piši..."

I šta je pisac heteo da kaže?

Svejedno, da, dolazim u maju. Za sad sam siguran da ću biti u nišu od 16. do 19. maja. biću i pre toga, al ne znam tačno kad. malo ću biti i u beograd, i čačku, a možda odem i do mora dole... al ne znam.

Celt, ljubazan svet (Aleksinčani) koji na svom radnom mestu ispravlja brljotine onih sa 988.
Beogradizacija, to mi po malo smešan izraz....

http://vukajlija.com/forum/teme/8921

Нишлије! Ѕвирните на ову тему!

I ja sam iz Nis. I nije me sram sto sam sa juga.

A sto bi te pa bilo sram...

Živeo sam u Nišu do 2004, onda mi se grad malčiće smučio zbog prefixa odvratnog monopolističkoh autoprezovnika iz tog grada, pošto sam usluge istog, dok nisam shvatio da je Lasta bolja, masovno koristio za dolazak-odlazak u Bg :PPP