Prijava

Pudlicu, samo je ošišaš na opasno ili hrta i daš mu ime Dragutin, prezime Topić.

Боксера дефинитивно!

I istetorviraj mu usekovanje glave Svetog Jovana Krstitelja.

Bantu kurac

Držanje psa u gradu je kriminal.

А можеш и енглеског булдога!

Labrador je skoro idealan, inteligentan, kratka dlaka.

Ši cuu skoro i ne opada dlaka. OPAAAAAAAAAA

Haha, taj ši cu je mnogo smešan, pogledaj na šta liči, haha :))

Što bi rekao Cezar moraš da prespitaš sebe prvo i vidiš da li si spreman da budeš vođa čopora , pa tek onda razmišljaj o keru . A što se tiče staforda ne preporučujem ti tu rasu slaba tolerancija na metke...

e, preslatki su. jako hiperaktivni, a nisu iritantni kao većina malih pasa :D

vidro vrati avatar.

Odveć previše hiperaktivni al su vrh. I svi su isti dok su štenci, mamu im malu, isto se i ponašaju, ma ludilo od kerova :D

Ош ти продам ритривера 11 година старог? Није мој, рећи ћу газдарици да је побего.

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1010240_4993388400428_1040071575_n.jpg
Ево слика, није много прешо, цирка километар у свом животу јер је мрцина која проводи живот на два места у дворишту, у зависности од тога где је у том тренутку хлад.

Možeš i onog međeda što je Vidra ojkačila a možeš i nekog malog kera.

Ne znam šta da ti rečem, oba psa što sam imao su bili mešanci i ništa im nije falilo, bili primerni porodični psi. Osobito taj drugi što je bio mešanac šnaucera, krupan i dobroćudan, a i dobio bi mog zeta od tetke lađano na testu inteligencije, mnogo pametan bio.
Mislim da sam pominjao ovde pričicu kako ga je jednom prilikom seoski pop u pijanstvu pogodio iz pištolja, psa, ne zeta.

samojed nije međed! :p

Skočimiš
Odveć previše hiperaktivni al su vrh. I svi su isti dok su štenci, mamu im malu, isto se i ponašaju, ma ludilo od kerova :D

moja drugarica ima jednog, 3-4 mjeseca, bokte, funkcioniše kao antidepresiv. nema osobe koju ne oraspoloži :D

Pudlicu, samo je ošišaš na opasno ili hrta i daš mu ime Dragutin, prezime Topić.

E, ja nikad nisam nešto volela pudle, ali su to jako kul psi. Strašno lako se dresiraju, spadaju u pet najinteligentnijih kerova... Poslušni, mogu i u selo i u grad... Ma, ja ću sebi ipak nemačkog ovčara jednog dana. :)

Daj svoju sliku ili nam reci na koga od poznatih ličiš. Tako jedino.