Prijava

Ladno ste zaboravili čoveka sa najviše reakcija.
ХРАСТ

tako sam i ja mislio da imam najviše definicija na groblju ali Duče je nenadmašan :)

ja imam 589 na groblju, svaka treća napisana...

Ja imam manje od 50 defki na groblju! opaa :)

Nepravedno stvarno, Vukajlijaši su u proseku mnogo zauzeti ljudi, svaki minut je bitan. ;-) Kaizene, zašto si takav vraž'ć?!

Да храст

Naravno

Шалимо се главни надам се да не узимаш за зло!

Slažem se u potpunosti.
Ja koji imam 7 dnevno, što je možda peti deo onoga što imaju glavni, mojne, Hrast... pa opet ne mogu sve da ispucam, baš zbog vremena, dok je moglo sve odjednom, napravim reakciju, posle odma sledeću, ... ovako, ubiju u pojam.
Mogu reći da se i dobroćudni hejt, po sistemu ako neko dobije minus, obavezno podeli svima na toj strani minuse još više povećao, nažalost, al jebiha to nikada neće nestati, a i nije to tema.

to je 15-ti deo onog što ima mojne lolololo

msmojne ima preko 50 štikliranih :O

to je 15-ti deo onog što ima mojne lolololo

Otprilike. Ne hvalim se ja (nemam čime), nego pravim paralelu, al opet mi lepše, vi što ste u još većim goMnima kad je u pitanju ovih pola sata. Čak mislim da mojne ni teoretski ne može sve da ispuca, maksimum je 48 dnevno, oduzmeš još 1, jer ne može u sekundi da postavi, tako da mu je lepo.

Па тај фазон, то што добијаш додатни покушај кад ти одаберу реакцију, губи смисао.

НЕЋУ ОВО КАИЗЕНЕ, ХОЋУ ДА ПРАВИМ ЈЕДНУ ЗА ДРУГОМ! ИСТО КАО ШТО МИ ОВА РЕКЛАМА ЗА НАРКОМАНСКУ ЖУРКУ ЕГЗИТ ИЗЛАЗИ НА ПАР СЕКУНДИ!!1

Poslednju reakciju ste napravili malopre.

Potrebno je da prođe najmanje 30 minuta između pravljenja 2 reakcije.

Јебале вас реакције бре.

Подржавам, макар да се смањи на 5 минута између две реакције.

Јебач, капирам да не умеш да правиш реакције, и да ти није стало до овог предлога..али да ти дочарам..замисли да у твом случају, седнеш да пијеш раџу и мораш да имаш паузу од пола сата између чашица и сат времена између пуштања песама ипчета на јутубу.

Поредиш реакције са ракијом? Стиди се.