Prijava

Не мере ова тема без мене, а-а!

Ево вако, рекламирам дефиниције на Пују Шотки за 500 кинти по дефки. Једна коју сам изрекламирао сада има однос оцена 177:33, написана пре мање од месец дана. Ви који пратите стање са оцењеношћу капирате да је успех скупити 30 поена. Дакле, петсто кинти на рачун у банци и дефка на Пуји, пост прибоден на врх тајмлајна 24 х. Не сносим одговорност, ако вам обришу модови јебига, ал тешко јер ће лако скупити велики број фејзбук лајкова, а газда им не да да бришу такве.
Заинтересовани нека се јаве у ПВТ.

Prodajem umivaonike od veštačkog kamena, u granit sivoj boji, mnogo povoljnije i kvalitetnije od lokalnih imitacija. Neporozno i lako za održavanje, proizvedeno u norveškoj po evropskim standardima, dostupno u veličinama 60, 90, 120, 150 i 180cm.

Подсети ме ова тема на неки стари новац што имам, од пре другог светског рата..процуњах по нету и видех да вреди неку стотину еура јеботе.

Колко онда могу да вреде мојих 25 пара из доба Кнежевине?

Па гуглај, али само једна новчаница не може да вреди много..највише што сам виђао је око 70е.

А оне предратне су око 10е. Ја их имам пун курац..не знам ни одакле ми то, стоје у једном те истом новчанику од кад сам био клинац.

prodajem nalog na fejsu.
404. nivo kendi kraš igrice, 40. nivo originalne farme (u americi vrijedi mnogo), 32-3. nivo kriminal kejs.
ponude u pvt.

Problem sa ovom temom je sto svi nesto prodaju, a niko ne kupuje.

prodajem nalog na fejsu.
404. nivo kendi kraš igrice, 40. nivo originalne
farme (u americi vrijedi mnogo), 32-3. nivo
kriminal kejs.

Уф јеботе...

Vidro, de vidi koliko u Americi košta kad si na toj original farmi 140 level?
Edit: 147

Eo ja kupujem ploce (LP i singlove) :))

A je l' prodajes dojave?

Menjam pokvaren VHS rekorder za neki koji radi.

Evo ja ocu da kupim gornji deo AC pumpe za Rakovicu gde stoje nepovratni ventili, model sa casicom.

svadjam se po navijackim temama, spamujem i transferisem za dz, pa ako nekom trebam sto da ne unovcim.

Torazulu, imam ja al je od 76-ice, nema čašicu.

Boxer ta mi bude kratka, morao bih dovodnu cev za gorivo da stavim duzu, onaj je odseko knap da bude. Ta pumpa je odlicna sto ti imas, i mogu ventili da se menjaju a kod mene su pertlovani. Ako ne nadjem sa casicom moracu da menjam cev... Oh well...