Prijava

Провалио сам у последње време да на велику већину људи који прате емисије типа Фарма и Велики Брат гледам са неким предрасудама, односно чим чујем да неко прати то, гледам га као будалу без свог живота и потребом да 24 сата прати туђи живот, осуђује га, пљује, готиви или не готиви.

На жалост, али ситуација је таква да поједини људи које сматрам за интелектуалце (рецимо моја кева и готово цео старији део породице и родбине) исто прате то срање... Јебени Пинк је на кевином ТВ-у 24 сата, телефонски позиви се обављају само ради коментарисања догађаја из поменутих емисија. А јебига, не могу да те људе које знам осудим и променим мишљење о њима само због тог. Остатак су углавном људи без свог живота и људи за које сматрам да ионако нису довољно паметни да своје слободно време и време за релаксацију утроше на неки интелигентнији и кориснији начин, тако да дајем себи за право да гледам на њих као на дебиле. Нека буде да сам лицемер, али ето то никако не могу да кажем за кеву коју превише поштујем и сматрам превише паметном особом, па ми је и некако нејасно да се трује тим глупостима.

Претпостављам да има још оних који су у сличним ситуацијама, па ајде да видимо како сви ми гледамо на тај део популације који прати ово треш њесра.

Сигурно да их не гледам као интелектуалце.

Па шта ако је интелектуалац?

Nisu idioti, samo su mentalno osakaćeni.

нем појма пеки, код мене укућу се не гледа то, почев од себе (гледао сам раније ВБ кад био, углавном оне хајлајтсе). Чак ни моји матори не гледају то ни фарму, што ме чуди, јер кева гледа турске серије а ћале воли ђовака више од мене и брудера заједно,па ми чудно што их не привлаче ријалити. Али испрате звезде гранда лол. Додуше, мој теча и тетка, обоје пензоси, у стању су да 24х гледају фарме. Опет ствар укуса,далеко да је интелигенција у питању. неко се ложи на то, некога смара.

Ја се ложим на Станију ал ме смара да је гледам на Фарми. Чак је и мој љубавни твит, како бих је пенетрирао у чмор, искулирала. Курва, маму јој јебем.

Ne znam prosto šta da mislim. Upravo zato što neki ljudi koji su u suštini OK i zajebanti i tako, prate jebenu Farmu/Brata non stop.
Jbg, verovatno i oni na mene gledaju ko na krenbila, jer visim ovde danoć

ima čudnih ljudi stvarno, neki po ceo dan bleje na internet sajtovima...

Ја сам гледо кад су Ена Попов и онај приглупи Марко испод јоргана свашта нешто радили, после нисам. И Екрем кад је вато венди за дојку и толко. И Славко кад је дркао... И после нисам више, ако изузмемо кад је Топ певао Дале Коси са оним господином који је имао секс са 5 ликова.

Sejo_govedo
Па шта ако је интелектуалац?

Па има много тога. Прво видим гомилу људи око себе (рецимо на факсу) који причају о тим говнима, и помислим се какве су они дилеје и колко треба да будеш докон да гледаш те глупости, а онда дођеш кући и видиш неког ко није будала, већ напротив, а прати то.

Da. I nemam predrasuda, svi su podjednako idioti.

Najjeftinija zabava miliona. Puste ljudima Farmu i niko ne misli o EU i Kosovu. Prosto je, rialiti čuvaju socijalni mir u ovoj zemlji. Na Slavama se ne priča o Slobi i Vuku nego o Staniji i štatijaznam...

Kod mene to niko ne gleda ionako. Gleda moja keva kod nje kući al ona je prsla s mozgom odavno.

Генерално, не. У већини случајева да, поготову ако је тај неко релативно млада особа.

Ово је дискутабилна тема, али оне мороне који зову, пошто сам до малопре читао књигу док је кева гледала неки ток шоу са Амиџом и морао сам да послушам шта ти морони имају да каже. Е те мороне треба наћи и даривати их једним грациозним ударцем будаком по сред јебеног чела.

boli me dupe, neka rade sta hoce. Da li je meni to glupo? Da. Da li je jednako produktivno i smisleno kao moje igranje Battlefield-a Vietnam. Da. Svako ima nesto sto ga radi. Mene gledanje tudjih sranja i pisanja ne interesuje, ali ako neko ima takve afinitete, Boze moj.
Ne vidim zasto bih bilo koga osudjivao zbog toga. Jesam se iznenadio kasam cuo mog prodavca cerealija kako se sa musterijom raspravlja oko toga da li navija za pedera ili blizanca, ali kada upratim o cemu je rec, apsolutno me se ne tice. Dok zitarice budu kako treba, sta me boli jajo sta on gleda. Bas tako i za sve ostalo, ako nece u drustvu da me smara pricom ko je koga drpao za guzicu ili vatao za jaja, neka gleda, njegova stvar.