Prijava

Псето војвода од Бечмена, да се ниси нароко упозно би чоека.

За клипове ми се обратите у пвт или на чету или на фејзбљаку ако ме имате, тражио ми Главни да склоним.

Ориђиђи BVLGARI парфем што цигански шанер тео да нам ували за 10-20 евра.
http://img585.imageshack.us/img585/2701/iana.png

Жао ми што нисам слико крамп и Главног како џоња поред њега у шатору.

Napiši sastav pod radnim nazivom: PRIRUČNIK KAKO NAPRAVITI ŠTO VIŠE DEBILIZAMA U GUČI

Пајсад, иде бомба од 11 страница у ворду фонтом шеснес, опис доживљаја у детаље, свега што сам мого да се сетим.

Некада давно, пре три дана, кренемо Кузман и ја да се нађемо са Главним дидемо у Гучу брате. Успут свратимо дузмем мајицу коју сам одно код чоека да ми одштампа слику на њој посебно за ту прилику јер то је брате најача мајица од свих мајица у универзуму и треба да буде дрес репрезентације.

Једва се ми објаснимо са Главним ђе да се нађемо, није човек никад залазио у Чачак па не зна него досад ишо обилазницом. Оставим ја Кузмана да га чека, за то време ја отишо да се отелим у Темпу да ме не би прићерала на вр Јелице она алпска што сам јео тај дан и чекам њих да дођу да купимо ране и пића и осталих неопходних ствари, типа хепо коцке које су го курац и једва смо ватру упалили. Кае Кузман ишо улицом и види неког главоњу држи картон пива и све му се просу по тротоару, реко ово је Главни сто посто. Дођу Главни и још три момка, један од њих је Свјежи, неки од вас га се сећају са окупљања у Новом Саду почетком ове године. И сад некако се ми спаковасмо. Главни, Мрле и ја заједно скоро 400 кила боктејебо, да смо ишли нечим слабијим од оне мечке прокуво би мотор да га јебеш. Терали шегу, пили пиво и некако преживимо нас четворица са укоченим ногама тих двадесетак километара. Успут певали „На планини, на Јелици састали се сви четници“, све у фулу. Сиђемо у Гучу, наплате нам душмани сома за улаз само јебеим матер лоповску. Шташ јебига, мораш платиш или кампујеш на 4 км од центра, мада кае ми Брус синоћ да је он нашо паркинг на 300 метара од центра за 200 кинти дневно. Нађемо неко место на паркингу код луна парка и сачувамо место Зорановом буразу и још четворици момака што су са њим дошли. Брат од Главног нормалан дечко, ко да нису род јеботе, ал зато рођак Саша иста будала, ма пресликан карактер. Једва распаковали оне шаторе, гледамо ону конструкцију ко да је нуклеарна физика јебему сунце. Саставимо то, распалимо роштиљ и сачекамо другу туру људи, исто дошли мечком, ја мислим да је иста ко од Свјежег, само што има улубљење на крову јер се Главни возио на њему хахаха јебо га ћаћа. Кае шта ме боли курац, ја сам му био жирант за мечку.

И онда, кућемо штаћемо, ваља ићи јебат неке странкиње, и кренемо на стадијон. Успут јеботе видимо има да шутираш слободна бацања, 200 кинти покушај и ја каки сам ментол ту пукнем 400 и нешто ђунти. Опљачкаше народ мајку им јебем јајарску, ватају нас на слабост звану спорцки дух која краси нашу нацију. Дам први пут 3, други 2, трећи 5 од 10 покушаја. Реко зајеби, ај да сам трезан па и некако, вако ових 5 пјан исто ко 9 трезан. Уђемо на стадион и претресу нас педери на улазу. Не дају ти никакву текућину да унесеш, макар носио сталак са инфузијом. А на стадиону мош само Јелен пиво да купиш, и то 200 кинти точено нула пет. Мада мисим да сам видо неке пичке што продају пиће у епруветама, ваљда прошверцовале кроз капију у пичци хехе. Ту већ проради она силна пивчуга што смо сипали усебе и почнемо да се млатимо ту, спопадали неке странкиње, богами и наше ове курве, са неким Бугарима причали, јебем ли га шта све. Иам два снимка од те вечери са стадијона, ко оће нека тражи јер ме Главни замолио да скинем са теме да га не би видо неко ко не треба. Био то и вече пре тога Френки Њилде, ал никако да га наватамо, касмо били у кампу, он био на стадиону. После касмо дошли на концерт он отишо у камп јебежга. Е после тога се слабо сећам, знам само да сам отишо у камп да спавам. Лего у шатор, оно топла земља јебига грејало сунце цео дан, милина. Јес мало тврдо за спавање, ал јебига шташ. Зато и не волим камповање и обично спавам у колима кад идем на те излете. Дође после Кузман, легне и он и таман ја да заспим кад иде нека сила, рња, тресе, кад оно Главни упада и леже у шатор, а оно једва за двојицу да могу лепо да спавају. Заспа чоек одма ко да га неко маљем спичио по глави. А ја се мучим јеботе, ови педери около трубе са оним вувузелама, бацају петарде, немош заспиш нема теорије. А и ова двојица хрчу, на бога не мисле, једва ал једва ја некако заспим. Сто пута се будио, Главни струже, јебе кеву, ја га спичим мало лактом, ал курац, не могу Кузмана да доватим да спичим. Џаба, набодем Главног, он се смири 10 секунди па опет настави да струже. Ал добро шташ, каква је била друга ноћ, прва је ко у свили и кадифи.

Дан други. Касмо устали мало пре 7, одма рођак Саша вади чоек кандило и тамјан са све иконом, ту креће кочење кад је почо да пева ко поп И НИЊЕ И ПРИСНО И ВО ВЈЕКИ ВЈЕКОВ АМИН, окади нас све редом а и две комшинице Францускиње поред. Једна од њих имала то јутро епи напад јеботе, ја нако мамуран гледам који је ово курац. Мисио дидемо да зовемо хитну, ал ми ова једна што је била са њом деловала ко Циганка па мислим се шта ме боли курац, нека цркну мајку им јебем. Тек после сконтам да су странкиње. Прилазе нам нека два клинца Цигана, свирају за паре. Вади Главни 20 марака да их части кае ово ти је 10 евра. Онај мали гледа оне паре, не зна о чему се ради кад кае Главни дај да ти заменим то за динаре и вади 150 кинти хахаха сунце ти јебем, ја кома. Мада, свирали су 30 секунди фазон и то мртви Ђурђевдан који ми се уз Вртлог попео на курац јер га слушаш по цео јебени дан. Онда се чујем са Псетом, он требо да дође у суботу, кае стићи ће око подне. Ја реко Кузмане ајмо прошетамо мало, укочио сам се ко леш. И успут да нађемо неку пристојну ћенифу да се отелим. Кад курац, немош нађеш место да сереш ко чоек, оне цигане што наплаћују 50 кинти веце боли курац да очисте она говна и ништа, само прошетали Кузман и ја. Узели да једемо кад прилази нека профукњача из Јагодине кае што мене не зовете и ту крену да је прозивају, јебига немош са курвама другачије. Хахаха пита је Главни леђенда које је годиште, она кае шта мислиш а он „па, по величини грудњака две иљаде шесто“, ми кома. Кае 89. ал јес курац. Питао је гута ли или жваће, колика јој је километража и тако то. Било кочење. Онда наиђе Френки Њилде, сасвим случајно га видимо и ту се испричамо са чоеком, имамо и неке слике па ћемо качити. После ови отишли на базен а ја осто да спавнем мало и чувам шаторе. За дивно чудо, претходно вече су од свих оних ствари само моју официрску шајкачу украли јебем им матер крваву, купио сам је има две године и сентиментално сам везан за њу. После Кузман и ја нађемо на брду крштен веце, исто нека ганферка држи, ал је чисто унутра и ту сретнемо неку Пољакињу добру пичку, кае дошла мотором из Пољске јебо је ћаћа. Одемо опет прошетамо, гледамо шта све има да се купи, кад оно свака друга тезга са неким дебилним мајицама, типа „Нисам Сулејман али ми је величанствен“, „Ко је јебо јебо, ја се у суботу удајем“, као и дечје мајице са натписом „Јебеш учење, учи јебање“. Мисим Боже сачувај. Ај то и некако, ал кад сам видео мајицу са Ђоковићем скочио ми притисак. Такође сам видо и мају са натписом „Дању фин, ноћу Чарли Шин“, има та дефка овде. Ја купим неке папуче, нисам више мого издржим у патикама, кад их скинем умиру сви организми у кругу од десет метара ко Јевреји у гасној комори. Враћамо се у камп кад ниђе ових наших, отишли у кафану. Нађемо их, седнемо испред неког локала и гледамо ону масу што пролази. Свачега има, и врх пички и наказа. Нпр. Циганка нека брате седи на сред улице, нема пола главе јеботе. Дал је нека лепра или шта већ, цела лева страна као да је огуљена, уместо увета стоји само рупа. Јебеим матер, треба их све у апсану, остављају оној ђеци што пролазе трауме. На другом месту седи други Циган, јеботе оно не може речима да се опише на шта личи. Ево нацртао сам, то су деформитети боже саклони.

http://i.imgur.com/KMCDbLg.png

Гледај га јеботе, иде му нога контра, држи је на рамену јебеном. То јутро нам прилази ганферка да проси и има јебених 6 прстију на руци. Два палца, један закржљао и расте из другог. Ваљда последице инцеста, оно нисам видо у животу. Попили ми по пиво и реко ајмо до кола да се пресвучем. Кад тамо, а оно Главни комиран у шатору, а поред њега у сред шатора забоден крамп јебени. Мени сузе кренуле наочи, јеботе бог која будала ко зна ђе је оно нашо.

Кад зове Псето да се нађемо и долази лик и кае ми ДА НЕ ЛИЧИМ НА ДАРКА ЛАЗИЋА јер га он познаје лично тако да можете да ми пушите курац. Кренули да будимо Главног ал нема шансе, да га спичиш оним крампом у главу не би усто. Одемо код Псета да блејимо, он био на двајес метара од нас. Дошао са три ортака. Овог једног, Пампура, туко курцем по глави док је спаво и снимио то, ја кома, лего. И сви му се смеју, а он не конта што. Дрмнемо ту коју ракицу Псетову и реко ајмо по лед. Знају они неког Мркелу што држи шатру па реко да нам он да да ладимо пиво. Прошле године им лик дао да једу и пију за џабе касу остали без кинте малтене, имали само за гориво да се врате. И пичимо ми, немеремо нађемо Марета и Мркелу. То су иначе отац и син, царине. Седнемо успут у неку шатру, кад поред нас јебена циганска мафијашка фамилија, гастоси. Спојили пешес столова и све фул ко у Кустуричиним филмовима, у челу Кум, с десне стране вероватно брат, с леве син наследник, ниже остали мушки и женски чланови породице. Цигани пуни ко брод, фурају ајфонове, снимају трубаче који одма полетели код њих да им дувају у трубу јер су осетили да имају кинту. Весели се овај мафијоза, кити их парама, касније им ударио финту са 500 јура, како је извадио одма овај главни трубач скочи боктејебо а овај мафијаш врати оне паре као ош курца мало. Начи шоу, као у филму јеботе. А поред нас неке две мешају јеботе буљама, наш каке су могу порниће да снимају ал оне првокласне. Ту Псето покаже овом ортаку Пампуру порнић, и ми кренемо да плачемо док гледамо како му се фаца од смајлија мења у јебено гневну гримасу док гледа како га ортак лупа курцем по челу док спава. Избрисо клип јебига. Сазнамо де се налазе Маре и Мркела, седнемо тамо кад долази Мркела. Прави џек, одма препознао Псета и екипу иако је прошло годину дана. Наручимо туру пива и њему вињак. И онда креће шоу, прилази нам циган шанер и оће Максију да ували фуш рејбанке за 30 јура. Ту га ми турирамо, покушавамо да смањимо на реалних 500 кинти јер јебига види се да је кинеска копија и да мош на бувљаку да купиш. Не одустаје циган, после долази и други, носи још шугавије цвиџе и јебени БУЛЦАРИ парфем сунце ти јебем, ја неверуем и плачем од смеха. Још тражи ментол 10 или 20 јура за оно, као да смо монголоиди. Мисим оно мош дувалиш само неком отрованом од алкохола за више од 200 ђунти. Глеај
http://img600.imageshack.us/img600/4332/ydwx.png

Отерамо ми њих у курац и онда наилази трећи циган, легенда. Прилази лик и носи мајицу са Љубом Аличићем, кае то му идол. Ја реко добра ти мајица ал ни близу мојој са браћом Ахмедовским која је бај д веј најача мајица на свету. Продаје лик урамљене слике, има Дражу, Тита, Цецу, Ђовака, грбове Титових близанаца и наравно Слобу Милошевића. Макси, ортак од Псета купи Тита јер му се ћале ложи на њега и платимо Цигану да нам пева. Он кае пева само песме од православних Цигана, ови остали не долазе у обзир. Једва нас убеди да је наш, зове се Влатко Васић али га зову мислим Мухарем или тако нешто. Чак се кладио у пиво са Псетом да се тако зове, морао личну да вади. Пева он нама Љубу и Шабана, весело, пуко нас мерак, људи са околних столова певају, ма милина. Нема, прави шмекер је Влатко, ниједан ганци ме није онако одушевио.

Одемо после сви ђутуре на стадион, понели Псетову и моју ракију, ал курац, немереш да је унесеш. Кућемо штаћемо, узме Псето и баци флашу преко зида, а са друге стране хвата ортак и јури га лик из обезбеђења. Да му пар финти, лево десно и умакне му. И онда кренемо да спопадамо странкиње, контам да смо бар њих двајес смарали. Са једном рибом Францускињом се препирали да ли је боља Звезда или Сент Етјен, нешто јели говна, објашњавали да је Брега пичка плагијаторска, да је Ђовак говно. Ове две њене ортакиње ни на шта не личе, једна иста Сколс, има браду и бркове јебене, мука да те увати. После наватали неког Шпанца па сам му објашњаво на енглеском како се пече ракија, шта већ, ту се слабо сећам. Јој ал пију ови странци ону ракију ко да је вода. Лудо све јебем им матер. Онда Псето наговаро неког шабана Француза да виче ЈЕБАЧ ИМА ВЕЛИКИ КУРАЦ и овај се наложио и пет минута се драо. Јебига нисам имо телефон да сачувам. Сними Макси неку странкињу, ни на шта не личи и оће да је пита да се јебе са њим ал нуме. И јеботе онда му петнес пута Псето и ја објашњавамо да се каже ДУ ЈУ ВОНА ФАК ВИТ МИ ал немере да сконта да га јебеш. Увате Псето и Макси да је смарају, ја нешто причам са Французима кад окрећем се а њих двојица се жвале са њом, јеботе курац ја не бих мого. Попушили су осам стотина и један курац кад су јој крнули језичине. И ту креће киша. Шта курац киша, оно ко судњи дан јеботе, буквално за 10 секунди сам био комплет мокар. Уватио Псето ову Американку габора и води у камп, улазимо у шатор кад тамо Мрле и Главни кунтају и истераше их из шатора. Кае Псето ај саћу да је исцимам да нам пуши у колима, ја реко саћу брате само да се пресвучем мало у шатору. И ја колко сам пјан био заборавим на њих и одем да спавам. А и боље, нећу јебене кондиломе да добијем ко мој цимер па да ми померају буљу месец дана због тога ко што смо ми њему. Мада, нису ни ова четворица јебали, само им дркала у колима и тукли су је курчевима по челу, а Макси по коленима. Можда има фетиш човек, шта знаш. Ја ту брате лежим у шатору а оно пуно воде јеботе, па ладно, немеш да заспиш нема шансе. После престала киша и Псето и екипа отишли опет на стадион, ја осто у шатору да спавам. Ту Макси муво неку Италијанку, дала му име да је нађе на фејсу. Онда му Псето преводио реченицу по реченицу, кае Макси „Прво ћу да те додам... дописиваћемо се... дописиваћемо се сваки дан... И ПОСЛАЋУ ТИ СЛИКУ КУРЧИНЕ“. Сунце ти јебем, умро сам од смија. Кузман навато неку Јагодинку за то време. А Главни је најебо само тако. Нека пичка ударила шамар овом куму Дражену што нема ногу, и онда њен дечко почне нешто да им сере, кад га увати Главни и крене да га пегла пред 15 пандура, ови скоче и почну пендрецима да их млате, оборе их на оно блато и крену ногама да их шутирају. Главни културно пита пандура сме ли да устане а овај ногом у ребра хахаха. Стрпају их у марицу и избаце после три улице. Значи хаос јебени. Све то ујутру испричали, ја у неверици био јеботе. Прича чоек ко да ништа није било, боле га курци ххахаха...

И тако, морали брзо ујутру да се спакујемо јер је Свјежем умро деда неки јебига. Јој мени се врат укочио, не могу лево да окренем главу, ма пакао. Ми све те ствари брзо стрпали у кола, зајебавали се, поздравили са Псетом и пошли полако пут Чачка. Јој Главни лудак каже овом куму „скини ногу имаће више места“ сунце ти јебем ја оплако. Јебем ти ждраку, бар пет пута смо успут стајали да повраћају Свјежи и Кузман. Зајебане кривине јебига, све по 45 степени. Једва некако сишли, а ове у другим колима заустави мурија и казни овог Сашу што је кадио 8000, морао да иде код судије за прекршаје у Чачку јебига. И ту креће трагедија за мој нервни систем. Стигли ми у Чачак и ја реко да узмем торбу, кад ње нема код предњег седишта. Ја гледам јеботе, мора да је у гепеку. Кад нема ни тамо. Мени мрак на очи јеботе. Притисак да сам тад узо да мерим обрнула би казаљка два круга на скали. Па ђе је торба јеботе, ја реко Главном да је убаци напред са пивом док се ми спакујемо на задње седиште. Јој шта ћу сад јеботе, остало у торби три мајице, шорц, бермуде, новчаник са документима и иљаду динара, телефон, флешка, застава... Сунце ти јебем шта да радим, морам да се вратим брзо. Да ми Главни две иљаде за такси да брзо идем, фала му, ја нађем неког таксисту, фин чоек и он ме за сома и по одвезе у Гучу. Ја се већ опростио од торбе, контам да туда пролази брда људи и сигурно је неко покупио. Зовем Псета да је склони ал курац, њему рикнула батерија у телефону. Мени добро није јеботе, после двадесетак минута стиго на паркинг, трчим и молим се Богу да није нико дрпио ствари. Јој кад сам је видо код неких људи ко да сам се поново родио. Добри неки људи, седели ту и сачували. Остало и пола пакета пива, после ми Псето каже да је узо и заменио за ладно. Ја пун среће, врати ме овај таксиста у Чачак, узо хасо и забо 7-8 сати да надокнадим што нисам спаво у Гучи. Мисим да сам спаво за та два дана неких 7 сати укупно, умро сам.

И тако, незаборавно искуство. Ја сам звао да дођете ал ко вас јебе касте пичке. Зајебали сте се што сте пропустили ово само тако. Убедљиво најача екипа са којом сам блејао, нико нормалан, не знаш да ли је луђи Главни или Псето. Ма провод до јаја. Па ви видите следеће године вреди ли ићи. ;)

Čitajte za udžbenike nubare lololo

Ко вас јебе, чекај да нађем продуцента има Хенговер четворку да снимимо, ово ће бити сценаријо!

Mi kad bi imali para ko oni iz hengovera popišali bi im se po filmu i scenariju i ražiji.

Vrh priča.

Главни културно пита пандура сме ли да устане а овај ногом у ребра хахаха. Стрпају их у марицу и избаце после три улице.

Oplako.

Pročit'o, oplak'o, prežalio što nisam otiš'o i jebiga.

Jebo majku, idem sledeće godine pa makar mi zadnje bilo

Све сам лудак се скупио, највећа штета што се Главни и Псето нису упознали, тек би било весело.

Jbg, moracu procitati kasnije, vidam da je epik prica.

ma ne može to u rečima da se opiše još milion stvari se dešavalo, to je iz markovog ugla, ja sam za vreme dok su oni bili sa ovi mstrankinjama bio na drugoj strani i pevao na kiši pod suncobranima poljakinjama naše pesme sa nekom ekipom iz Jagodine

Мене чуди да сам оволико ствари запамтио.

ja ću kad budem u prilici napisati uradak o miliciji