Prijava

највећа штета што се Главни и Псето нису упознали

ostaje žal. mada to bi se završilo ko zna gde

Jebemu da sam znao došo bi iz jebene Crne Gore na to kurac vam poljubim.

Дај слику мајице лоло

фина заебанција баче, тај неки ред.

цео састав ми делује као наставак ове дефиниције
http://vukajlija.com/turetov-sindrom/260431 љољ.

Au bajce sunce li ti jebem ozareno, znaci izvristao sam.
Pa ovo bolje od bar 50 komedija koje sam odgledao..

хаха прељепо, поносан сам на вас.

Jebač pička ne javlja mi se zovem ga celo veče! Sa glavnim sam nekako stupio u kontakt al se ne vidosmo. Ja zaseo kod Voja u kafanu da se dopingujem malo pre polaska, kad zove neko sa +387, dok se javih ja, ovaj prekide. Zovem ja posle, ono nešto lupa, udara, ne čuje se ništa. Vidim ja kolko je tu sati i da su svi pijani ko kurci. Pita on mene (nisam ni znao sa kim pricam) de si, kad dolazis, ja reko za pola sata, kaze aj javi kad stignes. Ja kasnije šaljem poruku da vidim jel to glavni uopšte, i tamo vamo ne nađosmo se nikako. Jebač nedostupan jebem ga usta. Tako da od silnih ljudi kojima sam dao broj, niko me ne zva, one koje sam ja zvao nisu dostupni, uskurac.

Јееееееееееботе колики сам пост прочита' у пичку материну...
Јебач, мислим да знам овог типа са ногом, просио је прво у Тузи 5-6 година, па у Подгорицу још 5-6 и онда је неста', видиш отиша је тамо :Д

Јебач, мислим да знам овог типа са ногом,

A ova baba bez pola glave je cesto u BG na stepenicama u prolazu kod Zvenca.

Šta je to boktejebo, svi se nesretnici dole skupili da prose

Hhaahahahah Batche odlicno!

Krivi mi je ovo što nisam znao..Upičkumaternu, mogli smo se iznapijati ko meksički ilegalci

И ту креће киша. Шта курац киша, оно ко судњи дан јеботе, буквално за 10 секунди сам био комплет мокар.

Ja nema pojma da je padala kiša a pio sam u bašti kafane. Možda u centru nije padala,koji će ga znati..

Јој Вуле извини брате молим те, ја заборавио да ти одговорим. Ујутру упалим телефон јер сам га угасио то вече због батерије која је скоро цркла и видим да имам пропуштене позиве, ал после заборавим да ти се јавим јебига видео поруке нако мамуран. А телефон дао то вече Кузману да ми чува јер нисам имао џеп. Извини још једном.

Слепи Ретард
Дај слику мајице лоло

Чек да се опере :Д

НА ПЛАНИНИ НА ЈЕЛИЦИ
САСТАЛИ СЕ СВИ ЧЕТНИЦИ
САСТАЛИ СЕ ПА ГОВОРЕ
ОПЕЛ КОРСУ ДА ОБОРЕ

Idi Jebač u pičku materinu, oplakao sam onaj tekst, zvonio je lokal od smejanja. :D
Gde ste ti i glavni tu mora biti skandala. Taj post mi je ulepšao dan, treba ga u defku staviti da se ne zagubi.