Prijava

Bogami, ovaj Trencin odigra 0:0 s Halom. Grodig gubi od Zimbrua 0:1, paori, i ovaj Kluž izgubio u Minsku 1:0.
A Kroasani lagano igraju, Split tuk'o Černomorec 2:0, Rijeka u gostima 5:1 Vikingur, jedino što je Hajduk izgubio od Karagandija, ali 4:2 tamo, može da se nadoknadi.
Što više gledam rezultate sve mi je tužniji naš fudbal.

Da, jasno je da je fudbal dotakao niske grane kod nas. Ipak smenili smo Bugara. Bilo bi lepo da ih izbacimo, da nam fudbal ipak ne ispadne tolika bulja.

Iskreno, nisam očekivao da su oni toliki kurac. E, sad, i vi ste, pa ko bude manje usrao u sledećoj prokotrljaće se ni kriv ni dužan.

Da, ja sam mislio da su bolji. Isto kao prošle godine. Naš rang. Ni bolji od nas, ni gori.

Ali zguziće vas u 60 i neko, a onda će ćelavi da uvede još nekog napadača, a ovi će igrati bunker i to je to.

Rasni, ovo nije tema sa željama, niti ima veze sa navijačkim prozivanjem, ovo je tema sa laganom diskusijom oko bilo kog kluba koji igra Evropu.

To što ti kažeš može da se desi, ali takođe postoji i realna mogućnost da oni popuše taj gol u 60 i nekom minutu jer nisu ništa pokazali kući.

Aj pročitaj opet prvi post teme, pa se vrati.

Ovo nije želja, nego realnost. A sta jos treba da se procita iz prvog posta osim Tun3-0 Partizan?

A i mi imamo pravo da radimo sta ocemo jer ste uzeli nase mesto.

Nije frka. Radi šta hoćeš.

A i mi imamo pravo da radimo sta ocemo jer ste uzeli nase mesto.

TAKO JE !
Partizan je napravio dug zvezdi od 50 miliona ljolj

Nego danas tekma. Dobar rezultat u prvoj tekmi. Sve što treba Partizan da uradi jeste to da pobedi. Pisofkejk.

Може лок јер сви знамо да
ПАР ТИ ЗАН ЈЕ МУСЛИ МАНСКИ ТИМ!

ПАР ТИ ЗАН ЈЕ МУСЛИ МАНСКИ ТИМ!

Vid' rasni promenio nik

JEBI BUGAROE!

JESEN U EUROPI!

Ми нећемо у јевропу јер су увели санкције браћи Русима, а ви наставите да шурујете са шиптарским лобијем, ВИДЕЋЕТЕ КАД СЕ ВРАТИ ВОЈВОДА!!1

"НЕ УБИЈАМ СВАКИ ДАН"

http://www.activezenica.com/wp-content/uploads/2013/07/bazilije-ii.jpg

"АЛИ КАД УБИЈАМ УБИЈАМ ИСКЉУЧИВО БУГАРЕ" ВАСИЛИЈЕ ДРУГИ БУГАРОУБИЦА

Хахаха Трајковић. Фузија Славољуба Ђорђевића, Рнића и Туторића.

Ололололо

За ону глупост би код мене добио раскид уговора. У КАКВОМ ТРЕНУТКУ ТИ ПРАВИШ СРАЊЕ ЈЕБЕМ ТИ КРВ ТИ ЈЕБЕМ

Apsolutno se slažem, govnar maloumni.
Taman reko' da gledam fudbal, ima nade da makar neka naša ekipa igra u evropi, i ovan usere sve.

Ни гаће не зна да навуче како треба он ће да ми игра фудбал