Prijava

Znači, kako na najlakši način izazvati frku, metež, ženski jauk i plač, opštu tuču i slično. Poželjno je da pri tome vi ne dobijete batine već da tu tuču gledate sa strane.
Ubacujte neke svoje uvrnute ideje a i istinite priče.
Evo npr.

-Svirka u kafiću, bacam kriglu piva u masu i sjedim, slušam plač žena i boli me kurac.

-Koncert, posipam lika na 3-4 metra od mene sa crnim vinom i krijem se dok on bije nedužnog lika sa djetetom.

Manijače kafanski kabadahijo, daj koju priču iz ličnog iskustva.

Uraditi sledece:

-Udjes u lokal gde se odrzava manifestacija iliti KLABING
-Nadjes glavnog MAFIJU
-dodjes do zenskog koju trsi MAFIJA
-ondak ovo uraditi zenskom
http://i.imgur.com/7F2b9.gif

Ono prvo je iz trejnspotinga, ali dobra je fora i radi :)

Međutim, ima još bolja:

1. Namastiš tri praseta guščjom mašću, obeležiš ih brojevima 1, 2, i 4 pa ih pustiš na slobodu u TC 'Ušće'
2. Umireš iza žardinjere dok obezbeđenje, vatrogasci i žandari traže broj 3.

obučeš gaće preko pantalona, ofarbaš gornji deo tela u roze, uđeš u šofersku kafanu i pitaš "Ko če prvi da mi popuši?"

lično, nisam nikad izazvao ozbiljniju tuču, ali sudelovao sam u par ozbillnih, više iz samoodbrane kako svog integriteta, tako i ortačkog suvereniteta:)

Bruse, mislim da je lakše da odma skočiš pod kamion...

jebiga, samo samo pomislio pod kojim uslovima bi ja skočio da nekog sameljem :)

1. moraš da izađeš na neko mesto gde izlaze "prepičke nedodirljive emancipovane i tako to", sa puno šminke, plastike i malim pivima. ne može onde gde su čupavci i oni što izgledaju strašno.

2. na tom mestu je potrebno da bude neka muzika koja nije narodnjaci, rok, pop, nego da bude neki brzi haus, što nalikuje na tehno, ali sa tendencijom da kasnije postane narodnjak. nikako ne čekati da postane narodnjak.

3. naći dve grupe muškaraca, koji su sami, cirkaju 2-3. malo pivo, ali nisu skroz pijani. idealno je ukoliko su pored još par takvih grupa. još idealnije je ako je pored grupa ženki koja meša a prave se nedodirljive, tj još nisu pijane.

4. naći još par budala sa tobom, prići izmeću ove dve grupe i početi da muvaš ove nedodrljive prepičke.

5. naći nekog među njima koji najviše liči na gorilu, i direktno mu fiksirati pogled. jedno 60s.

6. u prolazu ga aknuti ramenom, i reći "alo pičko šta se guraš". na konstataciju "kog bre ti zoveš pička", odgovoriti sa "tebe pičko".

7. Pozicionirati se izmedju ovih grupa zagorelih mužjaka i gurnuti ovog najvećeg pavijana.

8. nakon što vas udari ili gurne, potrudite se da laktom odvalite nekog iz druge grupe, najjače što možete.

9. vaši prijatelji onda treba da krenu na obe grupe, sa ciljem da ih naguraju jedne na druge.

10. pokušajte nekako da se sklonite iz neminovne celoklubske šorke nakon toga.

__JA BIJEM____ SNAŽNO__

pazi, nauka je kako pobiti celu kafanu, a ne završiti u bolnici.

probaj ovo sa mafijom, i samo ćeš ti da najebeš, bez velike buke.

И чему то?

manijace, kako si boldovao, madjijo?
Inace, nadjes neke kul nasmejane, nabildane likove, fazon dosli da popiju sto piva i platis im turu. Malo zapevas krajiskih s njima, kaes moras u wc. Na putu ka wcu najebes se majke milosne i otrcis nazad nabildanim likovima.

Идеш по граду и ословљаваш људе са _момак, дечко_ и додајеш суфиксе _има овде неких проблема, јеси ти неки мангуп и знаш ти ко сам ја_.

_UDARIS SAKOM NAJACEG MOMKA U GRADU_

Нађеш групицу највећих џибера, приђеш и питаш их: "Бок дећки, има ли неко од вас ситно за тисућу ових ваших динара? Само што смо дошли из Сплита, остале нам само куне и еури."

mislim da stvarno nema nista lakse od toga lolo

odes u wc nekog lokala, dobro se iseres, zahvatis rukom sva govna i krenes da mazes ljude po lokalu, ako sebe pre toga posteno zamuljas u govna, velika je verovatnoca da te niko nece iznabadati.

ustaneš sa stolice, a i ne moraš, razdereš se, a i ne moraš: __imal ko jači od mene?__