Prijava

http://vukajlija.com/cet

EDIT: ova kategorizacija je naravno privremena... videćemo kako će se pokazati, uvek posle može da se menja i dorađuje, nije ništa konačno.

КАЈЗЕНЕ КАКО ДА КОРИСТИМ БОЛД ОДНОСНО ИТАЛИК?

ocemo jos ovakih stvari

ma nek se nesto radi

sad cu moci unucima da se hvalim da sam skoro razgovarao sa kajzenom

a gde su #40+ i #gej soba, zar i posle ove revolucionarne novine moram sa Miletom po komentarima da četujem
svaka revolucija jebe svoju decu, pa to ti je!

Kaizene, hvala na trudu, ali bar meni kao četeru, ovo ništa ne pomaže niti je bilo ikad mnogo potrebno, ne znam šta drugi ljudi misle o ovome. Kontam, pošto izbacuje difolt sobu čekaonicu, da će ljudi tu mahom visiti, i ignorisati ove ostale. Jedino što mi se čini da je dobro, što možeš da se ukloneš od trol naloga i baš taze novajlija, ali za to su dovoljne i dve sobe: jedna javna i jedna malo uža gde mogu samo matori da ulaze.

Pozdrav tebi i tvojima od moje famelije lolo

sobe po poenima, 50 - 1 000, 1 000 - 10 000, 10 000 - 50 000, 50 000+...

a mogo si samo dotvoriš žžemsku sobu pa da konačno aktiviram svoju dublu nalognicu.

Револуционарно!

U redu cet sobe, ali ne bi bilo zgoreg i da se malo smanji konstanto srozavanje kvaliteta sajta i razne muljaze. Naprimer ka nedavna kupovina prava takmicenja uz Cyklonov amin. Samo kazem.

sobe po poenima, 50 - 1 000, 1 000 - 10 000, 10 000 - 50 000, 50 000+

Pa da vi tirani ovog sajta možete krojiti sudminu malog autora :(

NIJE FER JA GLASAM ZA RAVNOPRAVNOST SVI DA BUDEMO JEDNAKI A NE DA SE RAZDVAJAMO PO KLASAMA UA KAJZEN

ЕТО ТИ САД МОРАМ ЈОШ 5 ДОДАТНИХ ТАБОВА ДОТВОРИМ У ХРОМУ, КАО ДА НИЈЕ БИЛО ДОБОВЉНО

Za sada mi se ovo ne svidja nesto, ali vidicemo kak ce izgledati kasnije