Prijava

И што је ктитор уопште укинут, за име Бога?

Ја тад нисам био регистрован, Шта је КТИТОР?

da, stvarno, pobogu, to je meni bila jedina prilika da se osetim privilegovanim. pored toga što imam pos'o i samim tim mogu da plaćam ktitor nalog. doviđenja.

Ко вас јебе, зарадите привилегије.

Подржавам, ал кога боли курац што ја подржавам, газда је сад нешто мењао, а следећи пут ће на свети Стерам.

Ја мислим да је ктитор укинут зато што је Казану кренуло да прељева новаца, а биле му компликоване административне процедуре да вишак проследи ђеци из Африке.

Oštro protiv i nikako za.

podržavam, ali skoro sam se raspitao i nema ništa od toga.

Ja bijo klitor jedama.

serjodza
Ја тад нисам био регистрован, Шта је КТИТОР?

Ктитор је нешто што је Кајзен измислио у тренутку кад није имао неку зараду од овога, да напокон нешто заради и ако ништа друго отплати трошкове сајта. Да ти неке ситне привилегије, а ти њему 200 кинти месечно. Онда је Кајзен почео да зарађује далеко више (што опет претпостављам није нешто јебено много) јер је сајт дођивео фејсбукашку експанзију и добио зилионитог члана, тако да су му тих стотинак јура месечно већ били непотребни. Укино и прејебо Окса који се претплатио на ктитора до 2037. године.

Manijake, tvoj duplak onaj Eddie?

Jadno je imati privilegije tako što si platio! Zasluži pičkice!!!

Е, ту сам ја. Може лок. :-)

Manijake, tvoj duplak onaj Eddie?

moj sugrađanin koji mi iz zejabancije uplaćivo klitora kad mu ćef:)

Јебе се мени за брисање коментара, боје на чету и та гомна, ја бих дао 200 динара само за приступ гробљу.

Ktitor je i dalje moguć, samo ispod tezge. Pitajte Cajklona i Vejvrajdera. :)) (dupli gej smajli, jer regularni gej smajli nije dovoljan)

Да ти неке ситне привилегије

Nisu toliko sitne bile. Kao da sad imaš 25 odabranih, tj, krunu.