Prijava

ја бих дао 200 динара само за приступ гробљу.

Јебе се мени за брисање коментара, боје на чету и та гомна, ја бих дао 200 динара само за приступ гробљу.

Маните се приче око зарађивања привилегија, нисмо овде да градимо каријеру списатеља већ да се поспрдамо мало, ако је могуће. Свако добро! :)

Јебе се мени за брисање коментара, боје на чету и та гомна, ја бих дао 200 динара само за приступ гробљу.

I promena nadimka.

glupo mi da svako govno sa sajta može da ima privilegije

I promena nadimka.

То не толико, јер бих заборавио како се зовем и нема теорије да се улогујем опет. х)

ne idem ni na groblje kod mene u selu, a da mi se ide na neko vukajlijaško, predlog neću da uvažim, ništa od ktitora, lock

↑ то је тај ''да комшији цркне крава'' менталитет. Нико те не тера да купиш ктитора.

Mada, bilo bi dovoljno da mi tamo među nadimcima ne piše smorena dva puta, mnoooogo me nervira. :)

Нико те не тера да купиш ктитора.

То не толико, јер бих заборавио како се зовем и нема теорије да се улогујем опет. х)

Мене неки ђаво терао да ставим овај трејдмарк знак, као биће лепше... првих месец дана сам се преслишавао како иде пречица, к'о песмицу дучим.

А кад је рајдер дао кинту због вукајлије сви су га спрдали (и ја сам, морало је мало бољети), мени ово сад дође исто, врхунац нолајферизма. Ај сад оплетите...

Слепи Ретард
↑ то је тај ''да комшији цркне крава'' менталитет. Нико те не тера да купиш ктитора.

kakve ćeš ti koristi imati od toga, kad si poslednju defku napisao ihajhaj, ovo te ne vređam već samo lepo pitam, kontao sam ako bi već hteo ktitora, da malo više pišeš defke i tako to... a cenim da groblje defki nije nimalo primamljivo jer da valjaju nekom kurcu ne bi bile tu gde su... sve najbolje

Hahahaha, pre ubija u pojam! To zbog one bele Vukajlije, bila sam na nekoliko sati promenila nadimak iz smorene u smorku sajonku, zato što je tamo bilo da se zadržavaju u spisku nadimaka samo oni koji opstaju dugo, a onda sam vratila u smorena, a taj nadimak je nažalost ostao dovoljno dugo da se ubeleži iza prve smorene u listu kada sam konačno promenila u megatronku (i to je trebalo da bude kratkotrajno, ali su ukinuli ktitora dok sam ja došla da vratim, and now I'm stuck). :)

So sad...

Imam sve ktitorske privilegije, osim izmene sadržaja, tako da me boli uvo, ali glasam za.

moze, hocu d menjam nadimak....
edit : remac nece

Groblje je precenjeno.

ја бих дао 200 динара само за приступ гробљу.

U čemu je fora da svako malo menjate nikove, posle niko ne zna ko ste pošto svakako nikakav trag niste ostavili za sobom, ko ni ja dabome :)