Prijava

Nije precenjeno ako odete na groblje Hrabrog Kralja Džofrija ili slične legende, ostalo ima u najnovijim definicijama.

омбре

glupo mi da svako govno sa sajta može da ima privilegije

Istina. Ako se kojim slučajem vrati ktitor, onda bar da se stavi da može da kupi neko ko je tipa u prvih 1000, ili ko ima odgovarajući broj pluseva.
Mada, mislim da od ovoga nema ništa.

Nessse promašio sam temu, a sada i nekropostovao. :)

kakve ćeš ti koristi imati od toga, kad si poslednju defku napisao ihajhaj, ovo te ne vređam već samo lepo pitam, kontao sam ako bi već hteo ktitora, da malo više pišeš defke i tako to... a cenim da groblje defki nije nimalo primamljivo jer da valjaju nekom kurcu ne bi bile tu gde su... sve najbolje

Па пази, ктитор ме најмање интересује због тог непостојања ограничења у креирању новог садржаја јер, као што си и сам приметио, нов садржај не креирам, једноставно ми мрско, прошла ме жеља итд. А што се тиче гробља ниси свестан колико се вараш, нпр Оланиково гробље је права ризница бисера :)

нпр Оланиково гробље је права ризница бисера :)

dođi ker, mali ker :D

I MI BAGRA HOĆEMO GROBALJ!

U čemu je fora da svako malo menjate nikove, posle niko ne zna ko ste pošto svakako nikakav trag niste ostavili za sobom, ko ni ja dabome :)

soundwave superior! Hoću taj nik!

Inače za ktitora bih ukinula ono beskonačno pisanje defki, možda da se povisi broj ukupnih mogućih za nekih pet od onog koliko imaš ograničenje (ne više), i da nema mogućnost brisanja istih i posle 24 časa, ali bih ostavila mogućnost prepravljanja ako uočiš neku grešku i slično.

cenim da groblje defki nije nimalo
primamljivo jer da valjaju nekom kurcu ne bi bile
tu gde su... sve najbolje

Оланик, Могша, ЈТУ, Регуларније, Змиа, Буз и још гомила рандом извала неких рандом будала. Ако то не вреди једне пљеске, ондане знам шта вреди. Океј, пљеска, али и ово

Непотребно је то за поене. Боли неког курац за ктитора и привилегије ако се тек регистровао и нема три дефке написане, тако да неће свака шуша имати привилегије, а и да има од јаке су им користи ако не пишу, пошто су углавном све везане за писање. У потпуности - ЗА. ВРАТИТЕ НАМ МЕНЕ!

хахахахахах Тошета у одабране!

Ja bih volo da vidim glavnovo groblje haha

Ovo božja resnica je danas objavio hahah

Bili imam li ja kakvu glupoću od ranije ? :D