Prijava

Ja sam iz R.Srpske OPAAAA

Rezervacija, OPAAA !!!

Rezervacija, OPAAA !!!

Pa nisam ti još poslao broj žiro računa.

Baš nas kecate, da ne kažem zezate sa ovim zaključaj/otključaj.
Ja bih tako isto da sam u mogućnosti, dakako.

Ja se neću prijaviti za učešće, ali ću ispratiti i podržati.

nema humora dok nekog ne uvrediš ili dok neko neuvredi tebe. valjda ću se prijavit. Ivent obećava.

Nadam se da će mi Boltova brzina ovde pomoći da upadnem.

Ma daaaj, kakvi su sad ovo fazoni? Pa ne mogu ceo dan rifrešovati forum da bih se prijavio, UA!

Jedite gomna, ima da spijuniram temu vazdan, sad necu ni srati ni pisati, :)

Edit: A taman sam kreno citati danasnje definicije. Dajte neni hint bar kad ce biti skinut katanac

preskocicu,ne rifresuje mi se i sve to
mislim da ce da kida ovo

Tema će biti možda još 2-3 puta otključana tokom dana, ne verujem da će upasti više od još 5-6 autora. Nakon 22h rifrešujte, tada će u jednom momentu biti otključana sve dok ne napucamo 32 autora.

sose, aj napisi neku skriptu

Tema će biti možda još 2-3 puta otključana tokom dana, ne verujem da će upasti više od još 5-6 autora.

Pfff onda to treba veceras ganjati, a ja veceras odo piti, tako da nist od ovog takmicenja. Jebes ga odo bacati komentare na defke :)

EDIT: Joj ovi' ondulatora, juce se svi zalili na temi kako se teme zaljucavaju bez razloga i ostalo, al oni opet po svom nastavili. Uprava napolje... ;)

Предлажем да се уведе правило да се пародирана дефиниција линкује у оно КП на крају дефке. Поздрав!

Fina ideja. Ne znam dal cu se prijaviti jer mi to oduzima vremena i stvara obavezu ali cu pratiti u svakom slucaju.

Слепи Ретард
Предлажем да се уведе правило да се пародирана дефиниција линкује у оно КП на крају дефке. Поздрав!

Odličan predlog, lol!

Kako me nerviraju modovi što se guraju preko reda. Kad me kazan umoduje 2015, najebali ste!1

Malo će biti teže da se nađe dobra defka za parodiju kod autora koji imaju brdo defki, al u tome je i fora valjda.

биће занемљиво... коначно легализовано делимично плагирање, хихихи...