Prijava

Дукља је српска земља :v

Али није Србија.

Johnny Kurajber
Bili smo na Kosovu, pobili smo oko 500 šiptara i 200 amera. Sada odmor, pa sutra se opet nalazimo da im jebemo mamu.

Mene je francuski kralj zadržao, morala mu obaviti neke posliće. Sad je našo ratovati jebem li ga u hrizantemu.

Johnny Kurajber
Bili smo na Kosovu, pobili smo oko 500 šiptara i 200 amera. Sada odmor, pa sutra se opet nalazimo da im jebemo mamu.

TO DZONI
VUKAJLIJA SRBIJA NIKAD JUGOSLAVIJA

Mene je francuski kralj zadržao, morala mu obaviti neke posliće. Sad je našo ratovati jebem li ga u hrizantemu.

Nema veze. Danas je nedelja, pa možemo odmoriti. Od sutra opet krećemo.

Dušane, ti ćeš povesti jednu grupu preko mosta na Ibru i započeti kavgu. Ja ću sa drugom grupom tokom noći preplivati Ibar i sakriti se u žbunju. Kada ti udariš jednu vatru, isukajte noževe. Da ne trošimo džebanu bez razloga. Mi ćemo isući jatagane i udarit s boka. Neće glasnik živ izaći da opriča šta smo im uradili.

Treba pustiti jednog, da ispriča klanicu i uplaši ostale, to uvek tako ide.

Možda si u pravu Valdemare, ali mu eto, ruke za to ne trebaju :)

Naručila sam mač od valirijskog čelika, trebalo bi da bude gotov do sutra ujutro. Treba li još nekome nešto od kovača, dok sam još tu?

Cuj ovog cuo klinca
Pa svi ti dobrovoljci, sta treba da idu tamo na litri rakije, vise ce svojih poubijati... nemoj da si glup.
Ovaj jedan pijan baca bombu i odbije mu se nazad u znak paubijao 10 svojih

Treba li još nekome nešto od kovača, dok sam još tu?

Ma nabavi ti samo neko jednoručno oružje, neki jak longsword ili warhammer, al da ima tri soketa, pa ću ga budžiti već nekim runama ili dragim kamenjem.

Može li meni jedan Warsword? http://hydra-images.cursecdn.com/diablo.gamepedia.com/4/46/War_Sword.png

Ima tri soketa, a nek ubaci kovač Jah, Gul i Eth runu, da dobijem Fury

209% Enhanced Damage
40% Increased Attack Speed
Prevent Monster Heal
66% Chance of Open Wounds
33% Chance of Deadly Strike
-25% Target Defense
20% to Attack Rating
6% Life stolen per hit
Ignores Targets Defense
+5 to Frenzy (Barbarian only)

Hah, znao sam da igraš kao barbarian.

Okej, nema problema. Eo sad mi reče da ćemo sve dobiti za džabe jer vjeruje u naš pravedni cilj.

Hah, znao sam da igraš kao barbarian.

Što je najjače, nisam nikad igrao kao Barbarian, nego uvek Druid, Assassin ili Amazon, ovo sam samo tražio mač sa tri soketa.

KAKO ĆEMO DA IH JEBEMO
MI IH BAMBARDUJEMO A ONI NAS NE VIDE AHAHAHA

KOJI TRIP DA IH BOG BOMBARDUJE