Prijava

(....KrajsleR...)
Lamarr ponovo jašeeeee.

Ne verujem dok ne vidim neku novu njegovu temu.

Veruj......

XAXAXAXAXAXA

kako Lamarr ima -7 bodova ?? :D

Jel on to upravo ima -7 ?

Zbir glasova za definicije -7
Prosek -1.75

Ili se komp zajebava samnom?
EDIT: Vidim i da je # 196378
Ovo mora da se okrenuli plusevi i minusevi...

Slobodan si da se ubiješ

Pričaj šta oćeš, izvlači iz konteksta, poenta je bila da svaku priliku koja nam je pružena smo ili propustili ili okrenuli protiv sebe i da ćemo za par vekova verovatno izumreti. Kao pojedincu meni se, veoma, veoma živi. Nacija je ta koja umire i truli.

Па ти спасавај, немој да седиш за компјутером и кукаш ко баба нарикача.

Ne kukam, samo kažem. :P

Свеједно, ил' иди спасавај то што спасаваш, ил' ћути.

A što mu ti gušiš slobodu govora? Zar nije poenta ukazivati na ono što ne valja?

Nego, hteo sam da pitam za ovo oko 12 veka, je l se ne smatra da neki vid samostalnosti kreće sa Zavidinim sinovima?

A što mu ti gušiš slobodu govora? Zar nije poenta ukazivati na ono što ne valja?

Указуј ти колико 'оћеш, од тога нема 'леба.

Nego, hteo sam da pitam za ovo oko 12 veka, je l se ne smatra da neki vid samostalnosti kreće sa Zavidinim sinovima?

Србија је постала независна 1217. године, што је, колико ја умем рачунати, 13. век.

Kako si uopšte stigao do toga da ja nešto spasavam? A da, planirao sam da sredim sve probleme u Srbiji, samo sam izgubio negde čarobni štapić. Jebga

Србија је постала независна 1217. године, што
је, колико ја умем рачунати, 13. век.

Pitam samo. Znači ništa pre reksa?

Bili smo na Kosovu, pobili smo oko 500 šiptara i 200 amera. Sada odmor, pa sutra se opet nalazimo da im jebemo mamu.

Србија је постала независна 1217. године, што је, колико ја умем рачунати, 13. век.

A Mihailo Vojislavljević i Duklja?

Ма да пошаљемо Лазанског и Драшковића у Монголију да организују Златну Хорду ривизитед са локалним варлордима. Кад крене два милиона Монгола на коњима преко Бугарске неће агресори знати шта их је снашло.

A Mihailo Vojislavljević i Duklja?

Причамо о Србији децхко

GIMI FJUL GIMI FAJR GIMI DET VIČ AJ DIZAJR!!!