Prijava

Napokon je počela...

Moji lični favoriti su Siti i Čelzi. Siti jer je ekipa sa Jovetom, Navasom i onim iz Šahtjora dobila dosta, plus sa Pelegrinijem koji je dokazano dobar trener i ume da se snadje u ovim instant klubovima. Gledao sam ih protiv Milana u audi kupu i bogami ova Ex Yu veza Džeko Joveta ima da kida.. Plus iza Silva, Navas i Ture bogotac..

Čelzi isključivo iz jednog razloga, Murinja.. Iako to više nije ona ekipa koju je on stvarao opet je tu Teri i Lampard i Ešli Kol plus ova sitnarija u napadu. Samo mi je čudno da nisu kupili nijednog špica, jer su mi i Toresa i Demba Ba srednja žalost. Bio sam ubedjen da će Murinjo uzeti Kavanija al eto, nije se desilo..

Arsenal i Junajted će da se bore za to treće mesto.. Prednost dajem Junajtedu naravno, iskustvo maćori, plus Pusi u napadu, pa da ih vodi Sale Janković ne može da se usere onaj sistem koji je Fergi napravio..
Arsenal nije nikog doveo (kao i obično), osim nekog klinca iz Oksera, koji je jelte veliki talenat. Ali za razliku od prošle sezone niko nije ni otišao. Ustvari lažem, otišlo je 20 igrača al sve je go kurac osim Aršavina koji ne može bez domaće votke..

Evo i našao sam i sliku: Skilaći, Santos, Djuru, Žervinjo... Pa posle kad čujem da Venger zna da kupi igrača..:
https://pbs.twimg.com/media/BRukobkCMAA2eIW.jpg

Šo se tiče pojačanja sve je izvesnije da će doći još neko iz druge francuske lige, jer Higuain, Suarez, Luiz Gustavo, Runi, Benzema i ostala mraka nije luda da dolazi u klub kome je jedina ambicija da udje u LŠ svake sezone.

Za borbu u ligu šampiona će se uključiti Liverpul ili Totenhem, ali nikako ne oba. Liverpul će opet da kuka kako sere protivnike a oni pogadjaju stative i kako gubi bodove protiv malih ekipa a Totenhem ako proda Bejla ide ispod 7 mesta, a i da ga zadrži ne verujem da će ponoviti prošlu sezonu kad je vukao ceo tim...

Aj pomozi Bože i Santi Kazorla:
http://24.media.tumblr.com/tumblr_lei5hbU6Tv1qbb8c1o1_500.gif

Since Arsenal last won a trophy
(21st May 2005):
Lets take a look at some of the
things that have happened since
then...
‪#‎Lionel‬ Messi turned professional
& won 78 individual trophies/
awards, including 4 consecutive
Ballon d'Ors.
‪#‎Steven‬ Gerrard has played
over 340 games for Liverpool.
‪#‎Arsenal‬ have bought 49 players
and sold 79.
‪#‎Members‬ of that 2005 have
won 53 trophies elsewhere.
‪#‎Chelsea‬ have had 9 different
managers.
‪#‎Technology‬ skipped a
generation.
#Lionel Messi has scored 269
goals..
‪#‎Arsene‬ Wenger has earned over
£56m in wages.
#29 English teams have won
domestic trophies.
‪#‎England‬ national team have
been exactly the same (SHIT &
OVERRATED)
‪#‎Juventus‬ and man City have
been relegated, promoted and
won the league.
‪#‎Liverpool‬ have won 5 trophies
This time it isn't a HISTORY
story ;)
‪#‎Pep‬ Guardiola retired as a
player, became a manager and
won 15 trophies.
#Arsenal have spent £227.500.00
on new players.
‪#‎Birmingham‬ City have been
relegated three times,
promoted twice, and won a
trophy League Cup against arsenal... Oh
wait! Wigan too won a trophy
and got relegated.
‪#‎The‬ planet 'Mercury' has orbited
the sun 32 times.
#390 people have been caught
masturbating in the street on
Google Street View.
‪#‎Suarez‬ has bitten 2 different
players in 2 different countries
for 2 different teams.
‪#‎Twitter‬ has been created and
gained over 500 million users.
‪#‎Man‬. City have spent about
£930 Million pounds on players.
‪#‎Every‬ English club across every
English league has changed
manager.
‪#‎Portsmouth‬ have gone from
Premier League to League 2.
‪#‎Spain‬ rose to dominance in
world football and has won 3
major titles
consecutively, including World
Cup.
‪#‎Luis‬ Suárez has been
suspended for a total of 32
games... Oh and he's won 5
trophies.
‪#‎Nicholas‬ Anelka has scored 98
goals for 7 different clubs, got
married & had 2 kids.. and he's
won 6 trophies.
‪#‎Zambia‬ won the AFCON.
#Chelsea and Bayern signed 177
midfielders.
#The average 7UP soft drink can
has
been recycled 51 times.. calm
down Barcelona fans, I wasn't
referring to the epic UCL rape :P
‪#‎There‬ have been 908 recorded
instances of rabbits raping
cats... dafuq?
‪#‎Chuck‬ Norris has personally
taken down 1,122 international
terrorists.
‪#‎Arjen‬ Robben has passed the
ball to his teammate more than 5
times.. incredible, this coming
from Robben :D
‪#‎Wayne‬ Rooney has grown hair,
lost it, purchased a hair
transplant and then lost it
again

Ne zaboravite da je Arsenal tukao Citya prije 7 dana

Jeste, samo sto je Liverpul u medjuvremenu uzeo LS i igrao jos jedno finale, a projektovana godina u kojoj ce Arsenal uzeti LS sledeci put je 2067.

projektovana godina u kojoj ce Arsenal uzeti LS sledeci put je 2067.

Arsenal nikad nije uzeo LŠ :)

To u medjuvremenu je period od 23 godine bez titule.

Šo se tiče pojačanja sve je izvesnije da će doći još neko iz druge francuske lige, jer Higuain, Suarez, Luiz Gustavo, Runi, Benzema i ostala mraka nije luda da dolazi u klub kome je jedina ambicija da udje u LŠ svake sezone.

Luiz Gustavo

Volfzburg je svakako tim koji pretenduje da osvoji LS.

Najvece pojacanje bice ako Dzenkinson slomi nogu ili pogine u saobracajki.

1. Јунајтед
2. Челси
3. Тотенхем
4. Сити
5. Евертон
6. Норич
7. Арсенал
8. Ливерпул
Норич ће јебати све редом, солидно су се појачали. А за Јунајтед нико не каже да ће бити први па увек буду први.
Најбољи стрелац - Ван Перси.
Из лиге испадамо ми(Њукасл), Кристал палас и Хал. Реално, очајни смо, били смо бољи док смо били у Чемпионшипу. Мада не знам да ли бих више волео да испадне Ливерпул или Арсенал, пошто и једни и други играју ужас, ал зато серу за медаљу. Ко сад Офка да узме да прича како ће да доведу све најбоље играче и да освоје лигу. И тако сваке године.

Koutinjo će da ojebe ovu sezonu. Koutinjo bogćaća!!!
Stevo malo da išamara Sulju i da krene da se igra. Ono drvo Borini da spoji polusezonu bez povreda, Staridž da krene da melje, ma biće to sve super.

НАПРЕД ЦРВЕНИ!

Levi bek Valensije u Liverpulu

Fudbaler španske Valensije Ali Sisoko narednih godinu dana provešće na pozajmici u redovima engleskog Liverpula.

Ipak, Sisoko neće moći da nastupi ovog vikenda u prvom kolu Premijer lige, jer će tek sledeće nedelje stići u Englesku.

Prema dogovoru dva kluba, Liverpul će na kraju sezone imati pravo prvenstva pri otkupu ugovora igrača koji je prošlu sezonu počeo u Olimpiku iz Liona, a potom je prešao u Valensiju.

Liverpul želi Vilijana?

Odluka vlasnika Anžija da smanji budžet otvorila je mesto za nove transfere, a na vidiku je prelazak Vilijana u Liverpul.

Brazilac je u Mahačkalu stigao krajem januara ove godine iz Šahtjora za nešto manje od 31 milion funti, a sada se nada da će što pre napustiti ruski tim.

“Vlasnik Sulejman Kerimov je bio jasan, ako stigne dobra ponuda, mogu da odem. Čekam, ako je zaista Liverpul zainteresovan za mene, spreman sam da razgovaramo”, naveo je Vilijan.

Што се тиче прогноза, слажем се са већином да су фаворити Челзи и Сити. Остало нећу да прогнозирам. И још једном:

НАПРЕД ЦРВЕНИ!

JOŠ 30 MINUTA! JEBI STOUKOA!

IN MOYES WE TRUST!!1
Iako sam veliki navijač Junajteda, mislim da nemamo teorecke šanse za titulu, Čelzi uzima, nema priče

Крећемо. Јебаћемо Стоукоа и целог лигоа.

Челси су пичке, неће узети титулу

Богами, леп почетак ове сезоне. Добра текма Ливерпул - Живине, прегршт шанси и доброг фудбала. Недостајало ми је ово лептијебем, фала курцу што је почело. Глори глори Саутемптооон.

Ima li negde strim za sport klub?