Prijava

SVRAKE ĆE SE IZDIĆI <333

livpul uzima ove godine, ali gubi od nas u zadnjem kolu

JAKI NORIČ I JOŠ JAČI LIVERPUL! :D

Samo jedna stvar je trebala da se desi da Liverpul uzme titulu, a to je penzija Ser Aleksa Fergusona.

Предугачак меч. Рахим објаснио.

Jes' da nije premijer liga u pitanju (više), ali pogle' šta radi Berbatov.

https://v.cdn.vine.co/r/videos/153E060D591069637124799807488_2d5bf1daaa8.0.2.9868665605120540671.mp4?versionId=w868sYl.AQl0v2c6LrxzeislBYFa1tPP

Meni se još uvek plače što je otišao iz Jedinstva.

Ма укроти Тигрове из Хала бре !
Јеби Евертона и Премијерлигоааа. Ајмо Манчестере да се најебете кеве овим Карамелицама

Дон Вито Маноне сенд хис регардс. 14 одбрана. Плодитељ.

Е да, освајамо титулу, капитен диже пехар, вакат је био.

Евертон пуни Јединство, Мартинезу треба још једна победа да обори рекорд Евертона који датира из 1907 године.

Мојес неверуе а Лукаку кома.

Едит

ВИТО МАНОНЕ ЈЕ ЕВОУЛИРАО, ОВУЛИРАО И МУТИРАО ОД ПРА ХОБОТНИЦЕ ЧИМЕ ЈЕ ДОНЕО ТИТУЛУ НА ЕНФИЛД

Da mi je neko na pocetku sezone rekao da ce Luzerpul da osvoji titulu, grohotom bih se nasmejao njegovom neznanju. Jedino nerealnije od toga bilo je da titulu uzme Ljancester.

vidim ja nema te nešto da onako oholo i bez ozbiljnog osnova napišeš kako luzerpul nema ekipu/sistem/klasu za titulu i sve to potkrepiš linkom intervjua rezervnog levog beka vest bromviča u kom on navodi siti, čelzi i moćni arsenal kao kandidate za titulu a bedni luzerpul ne hehe

Realno, Luzerpul nema ekipu ni sistem, a pre svega klasu za velika dela. Ovo ih je usralo.

Sto se tice boljeg tima iz Liverpula, Evertona, zao mi samo sto ce ih po obicaju na kraju sezone rascerupati ovi veliki, i opet ce krenuti od nule.

pa dobro, ne mogu svi imati ekipu, sistem i klasu za borbu sa evertonom za kvalifikacije LŠ, mora neko uzeti i titulu

Gotivim Liverpul, uzeće normalno al i da nisu ne bi mi bilo krivo samo zbog onog retarda što glumi Neimara, napuši mi se kurca zubat onako.