Prijava

Fergi je vraćao Skolsa iz penzije baš zato što mu je ekipa bila ovakva kakva jeste.

Žao mi što će ona govna iz Totenhema, koje su svi ovi top4 punili kol'ko su stigli, da igraju LE, a Sautempton koji je igrao do jaja fudbal osta' suva kurca.

Meni je žao što čelzi raspali će da igra ligu šampiona a Everton neće... jeboga murinjo i autobus

Kakvo prvo poluvreme u stvari, a onda smorčina od drugog.

Jebote ja ladno zaboravio da ima tekma danas! Nisam gled'o al videh sad golove.

silva i aguero madjionicari
da aguero nije bio povredjen pola sezone prosetali bi se do titule

И да су баби крила била би пичка ко авион.

Овде морам да се сложим са Буреном.

Силва је чаробњак са лоптом, игра са лакоћом, уклопио би се у Барселону без проблема. Штета што се повредио.

Што се тиче Агуера човек је гол-машина и недостајао им је у многим утакмицама када није ишло Ситију а оно дрво Џеко не може да направи ништа са лопотом. То се видело вечерас. Не знам да ли би се баш прошетали до титуле али би је вероватно узели на крају. Погледајте статистику па ће вам бити јасно. Но добро, срећом по Ливерпул сложиле су се неке коцкице и титула је наша, било је и време.

Иначе видех вест да Клоп треба да пређе у МУ, контам да Бурен лучи влагу иако од тог вероватно нема ништа џД

Nema nista, Klop pre neki dan izjavio da ostaje u BVB.

kad bi dosao i poveo rojsa eeeeeeeeh

mada ja verujem u mojesa ,jebace vas on ako ne sledece onda sigurno one tamo godine :D

inace ne budi siguran u titulu nisu ove ekipe ostale za zajebanciju

Мојес и званично није више тренер Јунајтеда :( :( :(

Danas nam je divan dan divan dan divan dan!

Terrible day for Liverpool, Chelsea,Arsenal and Fulham fans.

Mislim da baš dugo ništa u fudbalu nisam tako željno čekao kao kikovanje Mojesa.

Sad samo da ne useru opet prenagljvanjem i forsiranjem nekog novog idiota, nego da lepo odaberu.

Pa da možemo i mi da se trkamo za tron opet, ne da budemo Fulam.

Mogli bi Pižon ili Vermez da pruzmu Junajted. :)

Trenutno je Gigs menadžer, dok ne dođe nova oficijalna verzija.

Me so proud.

Hahaha, krv ti jebem, koja realnost.