Prijava

Толико је урбана да кења бетон.

ЈБГ, ДРАГИШИЋУ, ЈА САМ ИХ ТЕК ДАНАС ОТКРИО!

И даље ми није јасно ко је ту шта коме, али прочитао сам пар редова и то ми је довољно.

"где је у младости живела у Невесињској улици поред Каленић пијаце"

"Током студија, са сетром је изашла у њен омиљени клуб Долар, који је тада радио, и тамо упознала Ем-Си Деки Рипекта, а сећа се да тада није ни знала шта ем-си значи"

"Назив бенда је заправо шатровачки изговор глагола у императиву сисај, што алудира на орални секс"

КОЛИКО БИТНИХ ПОДАТАКА!

I dalje bih je jebo.

DRAGI BRAVO, DA LI JA IMAM PROBLEM?

Скочко, потражи је, можда је и даље на старој адреси. Чак је и добро име улице, то обећава!

Ma daće ti pičke s pola gasa. Dok se ti naspavaš još će ti i pitu saviti. Mislim u tim je godinama. Samo da je upoznaš sa svojim vršnjakom. Nađi gde visi - đe izlazi.
Ej šta znači ovo Antifa Kučke? Jesu to ovi antifašisti, što pišu po zidovima ANTIFA? To je ko neki nomopank pokret sa komunjarama, bi trebo biti. A u stvari biva naivan paravan za homoroseksualce, sve po tim skupovima: " E gari! Umazo sam prst sa mašću. Jel mogu da ga obrišem o tvoj šupak? Gari."

Јеботе на овом снимку изгледа ко да има 14 година.
Мени никад нису били јасни они анти-антифа ликови. Што се не зову само фа? Лакше је, а исти курац.

Dzankijeva moć leži u dojavi!

Mene me zanima jel 'oće Mihajlović da pozove Antifa Kučke u reprezentaciju rodjeniii?

ЈБГ, ДРАГИШИЋУ, ЈА САМ ИХ ТЕК ДАНАС ОТКРИО!

Ja ne bih ni sada da nije ove teme. Au... :)
http://www.youtube.com/watch?v=wk8WFekFS0I

Niste trebali ovog lika da pušćate iz zatvora, udavi čovek sa otvaranjem tema, smorio jazavca za medalju. Zatarabljuj!

http://www.nadlanu.com/upload/thumbs/images/articles/2012/12/07/sajsi_1354915874_670x0.jpg

ДАЛ И СИ ИКАД ВОДИО ЉУБАВ НА ПОДИЈУМУ ЗА СЕС?ТАТИЦ

Калабићу, зајебавао сам се за ник, било ми досадно :Д Нисам мислио да ћеш да промениш...

Lozite me da niste culi za ovu pesmu do sad.
Poslusajte i pesmu tata, podjednako dobra.

е која фора степхане с том шапком и пивом на аватару? видим ти и још пар антифа кучки имате то на аватарима

Radovanović je ANTIFA KUČKA u reprezentaciji.

АНТИФА = МУСЛИМАНКА КОЈА РЕПУЈЕ